Aktualności

powrót do listy

DOROTA WAS URZĄDZI

Polecane | Programy |
DOROTA WAS URZĄDZI
DOROTA WAS URZADZI TVN LUKASZ WAJSZCZYK 2.jpg 

DOROTA WAS URZĄDZI – OSTATNI ODCINEK

 

Justyna i Jakub z niecierpliwością oczekują przyjścia na świat ich syna Jeremiego. Rychłe pojawienie się dziecka przyspieszyło ich decyzję o remoncie sypialni, w której teraz będzie musiało się znaleźć miejsce dla trzech osób. Na ostatnią odsłonę „Dorota was urządzi” - wnętrzarskiego programu TVN Style pełnego spektakularnych metamorfoz - zapraszamy w sobotę 22 sierpnia o godz. 18.25 (CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CDT – Chicago) i 19.20 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Bohaterom ostatniej odsłony „Dorota was urządzi” aranżacja wąskiego i długiego pokoju już od dawna spędzała sen z powiek. Chociaż całe mieszkanie wyremontowali i są zadowoleni z efektów, to uważają, że sypialnia kompletnie im nie wyszła. Po pierwsze mało w niej przestrzeni, po drugie nie pasuje do pozostałych wnętrz, a po trzecie miejsca w garderobie wystarczyło jedynie dla Justyny. I jak tu jeszcze znaleźć przestrzeń na łóżeczko i rzeczy synka? Dorota wymyśli idealny układ sypialni. Jakie kolory wybierze? Czy będzie chciała zastosować swoje ulubione szarości? I co na to właściciele?

W każdym pomieszczeniu projektowanym przez gospodynię programu muszą znaleźć się oryginalne elementy wystroju. Widzowie dowiedzą się, jak można szybko udekorować ściany, wykorzystując stare ramy obrazów oraz jak w prosty sposób zrobić karuzelę nad łóżeczko dziecięce. Ważna jest również funkcjonalność. W głowie Doroty powstanie pomysł na nietypowy zagłówek łóżka, będący jednocześnie stolikiem nocnym. Jak zrealizować tę koncepcję? Dorota i jej ekipa remontowa mają 3 dni i 7 tys. zł na wykonanie zadania. Efekty ich pracy już wkrótce w ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN STYLE

 

KUCHENNE REWOLUCJE
Następny artykuł:

KUCHENNE REWOLUCJE

tvnpix