Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DIETA CZY CUD?

Polecane | Programy |
DIETA CZY CUD?
DIETA CZY CUD?  Foto: TVN

Program, Polska, rok produkcji: 2020

DIETA CZY CUD?DIETA CZY CUD?
Foto: TVN

Nowy sezon programu „Dieta czy cud?” już w niedzielę, 19 kwietnia o 11:30 (CET – Berlin, Paryż), 11:05 (CST – Chicago), 12:05 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Nieustraszona testerka diet powraca! Kinga Zawodnik udowodniła już wszystkim, że niczego się nie boi i w walce ze zbędnymi kilogramami jest gotowa na wszystko. Widzowie pokochali ją za ogromny dystans i niesamowite poczucie humoru! W nowych odcinkach programu „Dieta czy cud?” wspólnie z nią poszukamy idealnych sposobów na odchudzanie, ciekawych gadżetów oraz odpowiedniej aktywności fizycznej. Do boju! Gotowi? Start! Już wiosną Kinga wspólnie z ekspertami zajmie się „cudownymi” specyfikami odchudzającymi, które często mogą zagrozić naszemu zdrowiu. Przetestuje też na sobie nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Skorzysta z wiedzy i rad licznych ekspertów – dietetyków, lekarzy i trenerów. Co zrobić, by uniknąć efektu jo-jo? Jak mądrze podejść do tematu odchudzania i nie dać się nabrać? Kinga marzy o tym, żeby zgubić zbędne kilogramy. Niedawno zyskała dodatkową motywację. Zachwyciła ją metamorfoza sławnej piosenkarki Adele, o której ostatnio rozpisywały się wszystkie media. Kinga, pracując w aptece, wiele razy słyszała, że jest do niej podobna. Dlatego, tak jak jej idolka, nie zamierza się poddać! Przekonamy się również jak nasza prowadząca poradzi sobie na ringu bokserskim i w sali baletowej. W każdym odcinku poznamy też historie osób, które przeszły spektakularne przemiany i na stałe pokochały swoje ciała.

 

WIELKANOCNY WEEKEND Z POLSKIMI FILMAMI NA ITVN
Następny artykuł:

WIELKANOCNY WEEKEND Z POLSKIMI FILMAMI NA ITVN

tvnpix