Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DIAGNOZA

Polecane | Seriale |
DIAGNOZA
DIAGNOZA  Foto: TVN

DIAGNOZA – ODCINEK 4

Michał decyduje się przyjąć proponowaną przez Tomka pracę. Rozpoczyna też leczenie. Ma nadzieję, że to pomoże i powstrzyma rozwój choroby. Co jeszcze wydarzy się w czwartym odcinku serialu „Diagnoza”? Zapraszamy we wtorek 25 września o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago), 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

Do szpitala trafia pacjent VIP z niewydolnością nerek. Anna chce się nim zająć, ale Bogna bardzo szybko go przejmuje, twierdząc, że to jej dawny znajomy.

Operacja Langera nie powiodła się. Karol przyjmuje złe wieści dość spokojnie. Słyszał o innowacyjnej terapii rdzenia i chce się jej poddać. Kaleta kontaktuje się w tej sprawie z odpowiednią kliniką.

Sadzik jest przytłoczony codziennością i obowiązkami przy piątce dzieci. Wszystko robi w biegu. Jest tym zmęczony. Coraz częściej kłóci się z Marzeną.

DIAGNOZADIAGNOZA
Foto: TVN

Artman przyjeżdża do domu Bogny. Przeprasza za swoje zachowanie. Jest miły i uwodzicielski...

Wanda zwierza się Sadzikowi, że Gerard wciąż nie chce dać jej rozwodu. Piotr umawia się z Jureczko na piwo by porozmawiać po męsku o całej sytuacji.

Annę zastanawia nagłe pojawienie się w szpitalu pacjenta VIP. Podpytuje o niego Artmana. Jan udziela wymijających odpowiedzi. Leśniewska nabiera podejrzeń. Korzystając z nieobecności ochroniarza, Anna wchodzi do sali pacjenta VIP. Tam, powołując się na szpitalne procedury, bada go. Zauważa nietypową bliznę, jest zaintrygowana...

TEKST TVN

NA WSPÓLNEJ
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ

tvnpix