Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

CZAS ZEMSTY, CZAS MIŁOŚCI

Polecane | Seriale |
CZAS ZEMSTY, CZAS MIŁOŚCI
CZAS ZEMSTY CZAS MILOSCI  Foto: ONZA ENTERTAINMENT S.L.U.

CZAS ZEMSTY, CZAS MIŁOŚCI – NOWA TELENOWELA W ITVN

„Czas zemsty, czas miłości” to historia bogatego właściciela ziemskiego Zé Maria zakochanego w pięknej dziewczynie Bię, której ojciec zabił jego rodzinę. Jak dalej potoczą się ich zawiłe losy? Przekonają się Państwo, oglądając nową telenowelę od 8 marca w ITVN. Na portugalski hit telewizyjny zapraszamy od poniedziałku do piątku o godzinie 15.50 (CET – Berlin, Paryż), 15.40 (CDT – Chicago) i 16.40 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Zé Maria, syn dyrektora finansowego potężnej firmy, poznaje Bię. Spędzają razem kilka dni i zakochują się w sobie szaleńczo. Mężczyzna nie podejrzewa, że to córka portugalskiego bankiera, wroga jego rodziny. Tego samego dnia najbliżsi chłopaka umierają z rąk tajemniczego mordercy. Główny bohater cudem pozostaje przy życiu dzięki przypadkowej obecności Bii. Żeby uciec przed zabójcą swojej rodziny, Zé Maria z bólem w sercu wyrusza do Rio de Janeiro, pozostawiając swoją miłość . Z czasem tracą kontakt i każde z nich zaczyna życie od nowa.

CZAS ZEMSTY CZAS MILOSCICZAS ZEMSTY CZAS MILOSCI
Foto: ONZA ENTERTAINMENT S.L.U.

Po piętnastu latach Zé Maria wraca, aby pomścić śmierć bliskich. Jest teraz bogatym właścicielem ziemskim, a Jorde Monforte to jego nowa tożsamość. Bia natomiast aktywnie działa na rzecz ochrony środowiska. Razem z ekipą demonstrantów walczy przeciwko emisji metanu zatruwającego okolicę, nie wiedząc, że właścicielem farmy jest Zé Maria. Przypadkowe spotkanie przywraca wspomnienia… Jak dalej potoczą się losy tej pary? Zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

CZAS ZEMSTY CZAS MILOSCICZAS ZEMSTY CZAS MILOSCI
Foto: ONZA ENTERTAINMENT S.L.U.

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA
Następny artykuł:

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA

tvnpix