Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

COFNIJ CZAS

Polecane | Programy |
COFNIJ CZAS
COFNIJ CZAS - ODC. 12 

COFNIJ CZAS – OSTATNI ODCINEK SERII

 

Rozalia jest piękną, młodą kobietą, która ma prawie wszystko, żeby czuć się spełnioną i szczęśliwą. Nie potrafi jednak do końca cieszyć się życiem, ponieważ źle czuje się w swoim ciele. Dlaczego? Jak pomogą jejeksperci programu TVN Style „Cofnij czas”? Zachęcamy do obejrzenia ostatniego odcinka serii w ITVN w sobotę 5 marca o godz. 11.45 (CET – Berlin, Paryż), 11.55 (CST – Chicago) i 12.55 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Bohaterka ostatniej odsłony serii „Cofnij czas” nie akceptuje swoich nadprogramowych kilogramów. Wprawdzie należy do bardzo aktywnych fizycznie kobiet, trenuje aikido i chodzi bardzo często na basen, ale i tak wysiłek nie przynosi żadnych efektów. Przede wszystkim Rozalia nie odżywia się najlepiej. Jada nieregularnie i często przegryza frytki lub ukochane czekoladki między posiłkami.

Uczestniczka programu zgłosiła się po pomoc do doktor Ewy, ponieważ zdała sobie sprawę z powagi sytuacji. Bardzo źle traktuje swoje ciało, co odbija się również na jej psychice. Dodatkowo nie radzi sobie sama ze sobą. Czy dzięki wsparciu ekspertów Rozalii uda się stracić zbędne kilogramy, zmienić złe nawyki żywieniowe i odzyskać dawną radość życia? O tym przekonają się Państwo, oglądając ITVN. Zapraszamy!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN STYLE

ŻYCIE BEZ WSTYDU - OSTATNI ODCINEK
Następny artykuł:

ŻYCIE BEZ WSTYDU - OSTATNI ODCINEK

tvnpix