Aktualności

powrót do listy

Co za tydzień

Polecane | Programy |
Co za tydzień
CO ZA TYDZIEŃ  Foto: TVN

Emisja w ITVN w każdą sobotę o godzinie 11.30 (CET - Berlin, Paryż), 11.30 (CST - Chicago), 12.30 (EST - Nowy Jork, Toronto).

Które z gąszczu premier telewizyjnych, kinowych, teatralnych, muzycznych i literackich są naprawdę godne uwagi? Jak wyglądają najlepsze wydarzenia w branży? Co się dzieje za kulisami pokazów mody i sesji zdjęciowych oraz na planach najlepszych produkcji w Polsce? To pytania, na które odpowiedź zna Olivier Janiak!

Niedzielne przedpołudnie to czas dla wszystkich tych, którzy lubią wiedzieć, co dzieje się na podwórku rozrywkowo-kulturalnym nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Olivier Janiak i jego ekipa od lat zaglądają za kulisy najważniejszych wydarzeń medialnych w polsce – premier filmowych i teatralnych, koncertów, pokazów mody, akcji charytatywnych i wielu innych. Krótko mówiąc:

kamery programu „Co za tydzień” są tam, gdzie być warto, za każdym razem przybliżając świat gwiazd i uchylając rąbka tajemnicy z tego, co każdego dnia widzimy na łamach popularnych magazynów prasowych i w sieci.

Wiosną gospodarz i jego reporterzy tradycyjnie odwiedzą plany najnowszych produkcji TVN Grupa Discovery – gorących nowości typu „Herkules” czy „Na twoim miejscu” oraz kontynuacji ukochanych już przez widzów tytułów: „Skazana”, „Nieobecni” czy „Szadź”.

autor: TVN
FAKTY
Następny artykuł:

FAKTY

tvnpix