Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

CO ZA TYDZIEŃ

Polecane | Seriale |
CO ZA TYDZIEŃ
CO ZA TYDZIEŃ  Foto: TVN

Emisja w ITVN w każdą sobotę o godzinie 11.30 (CET - Berlin, Paryż), 11.30 (CST - Chicago), 12.30 (EST - Nowy Jork, Toronto).

20 lat i 1000 odcinków składa się na kawał telewizyjnej historii, jednak Olivier Janiak i jego ekipa mają apetyt na więcej niesamowitych spotkań i niezapomnianych przygód. W nachodzącym sezonie reporterzy „Co za tydzień” – najpopularniejszego i najdłużej emitowanego programu kulturalnego w Polsce – ponownie zajrzą za kulisy najciekawszych wydarzeń w kraju i za granicą.

„Co za tydzień” nie zwalnia tempa! W sezon letni program wszedł z nową czołówką i grafiką, która powstała z okazji jubileuszu godnego pozazdroszczenia – emisji 1000. odcinka! Odświeżona oprawa będzie towarzyszyć widzom również tej jesieni, kiedy to w każdą niedzielę Olivier Janiak spotka się z nimi, żeby zrelacjonować co ciekawego wydarzyło się na arenie kulturalno-rozrywkowej. Już jesienią prosto z plaży i miasteczek „Projektu plaża” prowadzący Olivier Janiak zabierze nas za kulisy najbardziej wyczekiwanych spotkań scenicznych i koncertów, najgłośniejszych premier muzycznych oraz filmowych, pokazów mody, wydarzeń specjalnych, sesji zdjęciowych, imprez branżowych i przede wszystkim planów serialowych. Wszędzie tam, gdzie każdy chciałby się pojawić!

Do oglądania programu zapraszamy również na platformę Player.pl

autor: TVN
UKRYTA PRAWDA
Następny artykuł:

UKRYTA PRAWDA

tvnpix