Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

Co za tydzień

Polecane | Programy |
Co za tydzień
CO ZA TYDZIEŃ  Foto: TVN

Olivier Janiak i jego reporterzy mają prawdziwy powód do dumy i świętowania –w najbliższym sezonie widzowie zobaczą 1000. odcinek „Co za tydzień”. Programu, który już niemal od 20 lat zagląda za kulisy najważniejszych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie! Emisja nowych odcinków w każdą sobotę o godzinie 11.30 (CET - Berlin, Paryż), 11.30 (CST - Chicago), 12.30 (EST - Nowy Jork, Toronto).

„Co za tydzień” to idealna pozycja dla tych, którzy lubią wiedzieć, co dzieje się w świecie kultury i rozrywki. Jedno jest pewne – nikt tak nie trzyma ręki na show-biznesowym pulsie, jak Olivier Janiak i jego sprawdzona ekipa. Kamery oraz reporterzy programu od prawie tysiąca (!) tygodni są tam, gdzie być warto. Premiery kinowe, teatralne, koncerty,pokazy mody, akcje charytatywne – to tylko niektóre z wydarzeń, za których kulisy zaglądają dziennikarze formatu.Ostatnie miesiące okazały się wyjątkowe i bardzo trudne dla przemysłu kulturalno-rozrywkowego nad Wisłą. Świat powoli budzi się z letargu i wraca do normalnego życia. W najnowszym sezonie Olivier Janiak będzie uważnie przyglądał się temu, jak pandemia zmieniła życie artystów, twórców, bohaterów masowej wyobraźni i jak wpłynęła na ich pracę.Wpadnie też na pierwsze postpandemiczne wydarzenia. Nie zabraknie wizyt na planie najnowszych produkcji stacji, takich jak: „Królestwo kobiet”, „Usta usta”, „BrzydUla”, „Nieobecni” oraz kolejnych sezonów znanych już i lubianych formatów– „Chyłka” czy „Szadź”. Z kolei na fanów dużego ekranu czeka nie lada gratka – doniesienia zza kulis i premier jesiennych hitów filmowych – „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” oraz czwartej odsłony kinowego przeboju –„Listy do M.”.

UKRYTA PRAWDA
Następny artykuł:

UKRYTA PRAWDA

tvnpix