Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

CO NAS TRUJE – SEZON 2

Polecane | Programy |
CO NAS TRUJE – SEZON 2
CO NAS TRUJE  Foto: TVN EAST NEWS JUSTYNA ROJEK

CO NAS TRUJE – SEZON 2

Ostatnio detoks i oczyszczanie organizmu z różnego rodzaju toksyn stały się bardzo modne. Okazuje się, że w wielu produktach kryją się trujące składniki, które nie wpływają dobrze na nasze zdrowie. Katarzyna Bosacka, jak nikt inny wie, co je, i wie co kupuje. Od pewnego czasu w swoim nowym programie próbuje odpowiedzieć na pytanie - „Co nas truje". Zapraszamy do śledzenia drugiego sezonu serii w poniedziałki od 10 grudnia o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż) w ITVN. 

CO NAS TRUJE CO NAS TRUJE
Foto: TVN EAST NEWS JUSTYNA ROJEK

We współczesnym świecie jesteśmy nieustannie podtruwani przez różnego rodzaju produkty spożywcze. Niezdrowych składników działających na nasz organizm jest tak wiele, że nie jesteśmy w stanie całkowicie pozbyć się ich z naszej diety. Wiele z nich sprzyja poważnym schorzeniom i alergiom oraz źle wpływa na nasze samopoczucie. Do tego dochodzą nasze złe nawyki żywieniowe i nasze często nierozsądne zachowania, których konsekwencje bywają dla nas zabójcze.

Katarzyna Bosacka ponownie odwiedzi polskie domy, żeby pomóc ich gospodarzom zmienić ich życie, żeby pokazać im co ich truje i spróbuje pomóc wyeliminować trucicieli.

Czy może nas truć kurz, w którym znajdują się substancje ulatniające się w trakcie prania? Czy ten „brudny” kurz może powodować alergię i prowadzić nawet do bezpłodności? Czy seks, a raczej złe zachowania seksualne mogą być naszym trucicielem? Czy rak szyjki macicy może być konsekwencję trującego wpływu seksu?

Brzmi groźnie? Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Katarzyna Bosacka na pewno nie zostawi widzów na pastwę losu. Wspólnie z lekarzami i innymi specjalistami pokaże wszystkim „Co nas truje" i podpowie, jak dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych. Pora zadbać o siebie i swoich bliskich!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN

 

 

MISTRZOWSKIE CIĘCIE
Następny artykuł:

MISTRZOWSKIE CIĘCIE

tvnpix