Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

CO NAS TRUJE

Polecane | Programy |
CO NAS TRUJE
CO NAS TRUJE  Foto: TVN EAST NEWS JUSTYNA ROJEK

CO NAS TRUJE – ODCINEK 3

W  trzecim odcinku „Co nas truje” Kasia Bosacka poszuka dowodów na to, że kurczak nas truje. Do swojego programu zaprosi lekarzy specjalistów, biologów i rodzinę, która nie wyobraża sobie życia bez pieczonej kury. Czy Kasia przekona ich do wykreślenia kurczaka ze swojego jadłospisu? Zapraszamy do ITVN w poniedziałek 30 lipca o godzinie 21.05 (CET – Berlin, Paryż), 22.50 (CDT – Chicago) i 23.50 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Polska jest jednym z największych producentów drobiu w Unii Europejskiej, a Polacy kurczaki jedzą na potęgę. Chętnie po nie sięgamy, bo zachęcają nas swoim chudym mięsem, są tanie i bardzo łatwe w przygotowaniu. Poza tym można je podać we wszelaki sposób. Kurczaki uwielbiają wszyscy, a najbardziej dzieci. Niestety…

Czy wiecie co jedzą przemysłowe kurczaki? W ich paszy znajdziemy mnóstwo wzmacniaczy i konserwantów. Skoro one to jedzą, to i my, i nasze rodziny. Takie substancje dodają kurczakom jedynie masy. I o to chodzi, bo przecież im większe piersi z kurczaka, tym bardziej atrakcyjne dla konsumenta. Jakie jeszcze tajemnice skrywa drób? Z pewnością przepełniony jest hormonami, które m. in. sprawiają, że dzieci nadzwyczajnie szybko dojrzewają.

MATERIAŁY TVN STYLE

NOWE ŻYCIE DAWNEGO RZEMIOSŁA
Następny artykuł:

NOWE ŻYCIE DAWNEGO RZEMIOSŁA

tvnpix