Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ INDONEZJĘ

Polecane | Programy |
CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ INDONEZJĘ
CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ INDONEZJĘ  Foto: TVN

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ INDONEZJĘ

Program, Polska, rok produkcji: 2019

 

Swoim osiemnastokołowym truckiem przemierzył już wzdłuż i wszerz Stany Zjednoczone oraz Wietnam. Czas ruszyć w kolejną obfitującą w niezwykłe przygody, ciekawe miejsca i interesujące spotkania podróż. Tym razem Dawid Andres odwiedzi Indonezję! Piękne widoki, niebezpieczne górzyste trasy, lokalna kultura - ten niezwykły kraj zobaczycie z perspektywy polskiego kierowcy ciężarówki. Łącząc przyjemne z pożytecznym, czyli pracę z podróżowaniem. Dawid zaprasza na zupełnie nową, ekscytującą wyprawę. Gdzie tym razem zaprowadzi go ciekawość, jego niesamowita otwartość i poczucie humoru? Zapraszamy do ITVN w czwartki o godzinie 21:30 (CET – Berlin, Paryż), 21:00 (CST – Chicago), 22:00 (EST – Nowy Jork, Toronto) – na antenie od 19 września.

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ INDONEZJĘCIĘŻARÓWKĄ PRZEZ INDONEZJĘ
Foto: TVN

Kolejnym kierunkiem podróży najbardziej znanego kierowcy ciężarówki jest Indonezja. Przemierzając kraj od Dżakarty po Bali, Dawid Andres pozna tamtejsze zwyczaje i tradycje. Wystawi też na próbę swoją cierpliwość. Jak zniesie niepisane zasady ruchu drogowego, wszechpanujący zgiełk i wielogodzinne korki? Jednym z pierwszych przystanków na indonezyjskiej drodze Dawida jest trzydziestomilionowa stolica kraju, Dżakarta. Ruch w tym mieście nie podlega żadnym przepisom i ograniczeniom. Pobocza pełnią natomiast funkcję straganów, na których można kupić dosłownie wszystko – od przedmiotów użytkowych po jedzenie. Czy Dawidowi uda się tak sprawnie manewrować między samochodami a pieszymi, aby nie zrobić nikomu krzywdy i dowieźć ładunek do celu? Jak poradzi sobie z lokalnymi współpracownikami, nie znając języka? W tym sezonie programu Dawid będzie poruszał się nie tylko ciężarówką. Zachodnią Jawę przemierzy lokalnym pociągiem, a na Bali dopłynie promem. Czeka go także wiele niespodzianek – zwiedzi czynne wulkany, przekona się, jak smakują serce i krew kobry, a także spróbuje swoich sił w medytacji oraz surfingu. Gdzie jeszcze zaprowadzi go ciekawość, otwartość i poczucie humoru?

DRUGA SZANSA
Następny artykuł:

DRUGA SZANSA

tvnpix