Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

CHYŁKA – ZAGINIĘCIE

Polecane | Programy |
CHYŁKA – ZAGINIĘCIE
CHYŁKA - ZAGINIĘCIE - ODCINEK 5  Foto: TVN

CHYŁKA – ZAGINIĘCIE – odc. 5
Serial prawniczo-kryminalny, Polska, rok produkcji: 2018

CHYŁKA - ZAGINIĘCIE - ODCINEK 5CHYŁKA - ZAGINIĘCIE - ODCINEK 5
Foto: TVN

CHYŁKA - ZAGINIĘCIE - ODCINEK 5CHYŁKA - ZAGINIĘCIE - ODCINEK 5
Foto: TVN

Chyłka jest bliska utraty sprawy. Na własne życzenie wypisuje się ze szpitala by z Zordonem przygotować się do rozprawy. Prokurator otrzymuje od nich propozycje nie do odrzucenia. Zapraszamy na kolejny odcinek serialu „Chyłka. Zaginięcie” do ITVN w sobotę 27 kwietnia, o godzinie 20:00 (CET – Berlin, Paryż), 20:00 (CST – Chicago), 21:00 (EST – Nowy Jork, Toronto).


Kosmowski przekonuje Angelikę, by zrezygnowała z usług Chyłki. Sam postanawia odejść z kancelarii Żelazny i McVay i założyć własną. Po ostrej konfrontacji z Kosmowskim Chyłka na własną prośbę i wbrew zaleceniom lekarza wypisuje się ze szpitala i przenosi do pensjonatu, gdzie z pomocą Kordiana przygotowuje się do kolejnej rozprawy. Prawnicy decydują się na wynajęcie Wita. Namawiają go, by udał się na Białoruś w poszukiwaniu Sakrata. Zordon odwiedza Aronowicza. Przekonuje się, że prokurator jest w kontakcie z Kosmowskim. Proponuje mu ugodę: Dawid przyzna się do nieumyślnego zabójstwa w zamian za zmniejszenie wyroku do trzech lat. Aronowicz nie chce o tym słyszeć. Czy ma wystarczające dowody by pogrążyć Szlezyngiera?

„Chyłka – Zaginięcie” to historia prawniczo-kryminalna, która angażuje widzów już od pierwszego odcinka.  Produkcja przyciąga jednak nie tylko intrygującą zagadką. W centrum znajduje się przede wszystkim ona – Chyłka, bezkompromisowa prawniczka. Inteligencja, odwaga oraz determinacja pomagają jej wygrać każdą sprawę. Serial jest pierwszą ekranizacją prozy Remigiusza Mroza.

Obsada: Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Katarzyna Warnke (Angelika Szlezyngier), Michał Żurawski (Dawid Szlezyngier), Jacek Koman (Harry McVay), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Piotr Stramowski (Adam Kosmowski), Piotr Żurawski (Kormak), Mirosław Haniszewski (Wito), Mirosław Baka (Antoni Ekiel), Olga Bołądź (Magda), Jerzy Schejbal (Filip Obertał), Jakub Gierszał (Piotr Langer Junior), Artur Żmijewski (Piotr Langer Senior).

 

TEKST TVN

autor: TVN
SZÓSTKA
Następny artykuł:

SZÓSTKA

tvnpix