Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

Chyłka – Inwigilacja

Polecane | Seriale |
Chyłka – Inwigilacja
CHYŁKA - INWIGILACJA 

EMISJA w ITVN: od 6 września, poniedziałki, godz. 21:30 (CET), 21:30 (CST), 22:30 (EST)

Młody chłopak zostaje zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego. Do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że to ich zaginiony przed laty syn i chce, by jego obroną zajęła się Chyłka. Czy prawniczka podoła wyzwaniu? Szczególnie teraz, gdy musi uporać się z nieoczekiwanymi zmianami w swoimi życiu.

CHYŁKA - INWIGILACJACHYŁKA - INWIGILACJA
Foto: TVN

W roli głównej Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka). Występują także: Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski („Kormak”), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Nikodem Rozbicki (Fahad), Szymon Piotr Warszawski (Olgierd Paderborn), Olga Bołądź (Magda), Cezary Pazura (Feliks), Jacek Poniedziałek (Messer), Jerzy Schejbal (Obertał) i inni.

Kompletny sezon serialu „Chyłka-Inwigilacja” już jest dostępny w Playerze. Kolejna odsłona przygód nieposkromionej mecenas Chyłki jeszcze tej jesieni w serwisie. Na platformie można również przypomnieć sobie wcześniejsze sprawy Joanny i Kordiana.

autor: TVN
Jesień w Player International
Następny artykuł:

Jesień w Player International

tvnpix