Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

CAŁA PRAWDA 2

Polecane | Programy |
CAŁA PRAWDA 2
CAŁA PRAWDA  Foto: TVN

Premiera drugiego sezonu programu „Cała prawda” już w niedzielę, 13 września o 16:25 (CET – Berlin, Paryż), 16:55 (CST – Chicago), 17:55 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Otacza nas chaos informacyjny, do tego Internet pełen jest sprzecznych treści, przez co trudno znaleźć odpowiedzi na codzienne pytania. Czy można poprawić swoją odporność? Jak zapanować nad stresem? Czy warto stosować suplementy diety? Jak spać, żeby się wyspać? Całe szczęście jest jedna osoba, która zna „Całą prawdę”! Już jesienią Karolina Głowacka wraz z ekspertami obali wszystkie mity! W nowych odcinkach widzowie odkryją, co się dzieje z naszym mózgiem w trakcie zakupów. Jakich spustoszeń w organizmie może dokonać jedna nieprzespana noc? Czy wybieramy swoich partnerów w sposób świadomy? Karolina Głowacka będzie badać, analizować i testować! Spotka się z ekspertami, przedstawi najnowsze prace naukowe i przeprowadzi eksperymenty na własnej skórze. Zobaczymy jak poradzi sobie w ekstremalnie niskiej temperaturze, czy dobrze wypadnie na scenie przed guru wystąpień publicznych i jak reaguje na stres za kierownicą. Jesteście gotowi na „Całą prawdę”? Dziennikarka naukowa w 2016 roku została wyróżniona w konkursie „Popularyzator Nauki 2016”, organizowanym przez PAP i MNiSW. Jest autorką audycji radiowych i współautorką wielu książek. Jest także członkinią Komitetu Etyki w Nauce Polskiej Akademii Nauk.

ZAKOCHANI PO USZY
Następny artykuł:

ZAKOCHANI PO USZY

tvnpix