Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

BIG BROTHER 2

Polecane | Programy |
BIG BROTHER 2
BIG BROTHER  Foto: TVN

BIG BROTHER 2 – NOWA EDYCJA!

Program, Polska, rok produkcji: 2019

Kontrowersyjne reality show powraca z nowym sezonem! W domu Wielkiego Brata znów pojawi się 16 uczestników, których życie monitorować będą dziesiątki kamery w każdym zakamarku. Kto zostanie zwycięzcą kolejnej edycji? Zapraszamy na kultowe reality show „Big Brother” codziennie od poniedziałku do piątku o 22:15! Uczestników poznamy podczas pierwszego odcinka „Big Brother Arena” - na żywo już 13 września o godzinie 20:35 do ITVN! (CET – Berlin, Paryż). 

BIG BROTHERBIG BROTHER
Foto: TVN

Na casting do drugiej edycji programu zgłosiło się wiele osób z różnych części Polski. Spośród nich wybrano 16 osób, kobiet i mężczyzn, którzy już niebawem zamieszkają pod jednym dachem bez dostępu do mediów, Internetu i świata zewnętrznego. Różni ich prawie wszystko: charaktery, zainteresowania, temperamenty i poglądy. Łączy natomiast jedno: dom pod kontrolą Wielkiego Brata, który ustala zasady życia jego mieszkańców. Co tydzień dom będzie musiał opuścić jeden z nominowanych uczestników, który w głosowaniu widzów zbierze najwięcej głosów. Nominację do opuszczenia domu proponują sami mieszkańcy. Pod czujnym okiem tajemniczego opiekuna zmierzą się z różnymi kreatywnymi zadaniami, które okazać się mogą przedmiotem konfliktów i spięć, a także podłożem wielkich przyjaźni lub miłości. Jak poradzą sobie pod jednym dachem z tyloma współlokatorami? Jak zareagują na kolejne zadania od Wielkiego Brata? Kto z nich zwycięży i zdobędzie nagrodę, a kto przegra? Czy ktoś postanowi odejść?

Oglądaj skrót najciekawszych momentów z danego dnia podczas „Big Brother” od poniedziałku do piątku o 22:15 oraz podsumowanie w „Big Brother Tydzień” w każdą niedzielę o godzinie 18:15. Oglądaj również „Big Brother Arena” na żywo w każdy piątek o 20:35 – gospodarze show porozmawiają z rodziną i przyjaciółmi nominowanych oraz połączą się na żywo z uczestnikami, a widzowie zadecydują kto z domowników bezpowrotnie opuści Dom Wielkiego Brata. Jedno jest pewne, w tym programie nie zabraknie emocji!

 

TEKST TVN

PUŁAPKA
Następny artykuł:

PUŁAPKA

tvnpix