Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

BĘDZIE PAN ZADOWOLONY

Polecane | Programy |
BĘDZIE PAN ZADOWOLONY
BEDZIE PAN ZADOWOLONY  Foto: TVN Piotr Mizerski

BĘDZIE PAN ZADOWOLONY

Od 20 listopada w każdy wtorek o godzinie 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CST – Chicago), 16.15 (EST – Nowy Jork, Toronto) zapraszamy na kolejny sezon „Będzie Pan zadowolony”. Jakie tym razem warsztaty odwiedzi ekipa programu i jakie błędy wytkną mechanikom? Zapraszamy do ITVN!

W programie „Będzie Pan zadowolony” sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów.

W pierwszych odsłonach serii pokażemy m.in. BMW serii 5 E60 z silnikiem Diesla 3.0, które ma odpiętą wtyczkę pod fotelem, dlatego nie działa regulacja siedziska. Z tego samego powodu świecą się też kontrolki poduszki i napinacza, natomiast kontrolka kierownicy "active steering" daje o sobie znać z powodu przetartej wiązki elektrycznej tuż pod osłoną silnika. Problemy sprawiają też przycięta obudową wiązka wtryskiwacza powodująca nierówną pracę silnika oraz zatkana wtyczka pasów bezpieczeństwa. Pracę "fachowców" oceni nasz mechanik Adam Klimek. Tego nie można przegapić!

TEKST TVN TURBO

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU
Następny artykuł:

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU

tvnpix