Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

AUTOMANIAK

Polecane | Programy |
AUTOMANIAK
AUTOMANIAK  Foto: TVN

AUTOMANIAK 23

Program motoryzacyjny, Polska, rok produkcji: 2019

Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk i Łukasz Bąk o samochodach wiedzą chyba wszystko. Najpopularniejszy program motoryzacyjny powraca! Zapraszamy na kontynuację kultowego programu „Automaniak” już w czwartek 21 listopada o godzinie 21:30 (CET – Berlin, Paryż), 21:00 (CST – Chicago), 22:00 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!


Ten program znają wszyscy fani motoryzacji – mimo, że to już dwudziesty trzeci sezon, automaniacy nie zwalniają tempa i ciągle zaskakują widzów. W nowej serii prowadzący Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk i Łukasz Bąk wybiorą się na jeden z najtrudniejszych i najbardziej wymagających torów wyścigowych na świecie - na Nürburgring w Niemczech i przetestują różne hot hatche. W Polsce między Krakowem a Pieninami sprawdzą możliwości małych terenówek, a na Dolnym Śląsku wyciągną wszystko co się da z aut sportowych wagi lekkiej. W Norwegii przyjdzie też pora na testy samochodów elektrycznych, a w USA - na rywalizację najszybszych SUV-ów świata!

 

TEKST TVN

MIŁOŚĆ OD KUCHNI
Następny artykuł:

MIŁOŚĆ OD KUCHNI

tvnpix