Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

APETYT NA MIŁOŚĆ

Polecane | Programy |
APETYT NA MIŁOŚĆ
APETYT NA MILOSC  Foto: TVN

APETYT NA MIŁOŚĆ

Ola jest kobietą sukcesu, całe dnie wypełnia jej praca, a wieczory i weekendy… no cóż – szalone imprezy, tańce albo spotkania z przyjaciółmi. Czy podczas kolacji przygotowanej przez trzech dżentelmenów znajdzie kogoś, z kim będzie mogła dzielić wspólne chwile? Zapraszamy na program „Apetyt na miłość” w sobotę 7 lipca o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago), 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Ola kocha książki – pochłania je równie chętnie jak dania włoskiej kuchni, którą uwielbia. Kariera, imprezy i książki przestały już jednak jej wystarczać i chciałaby poznać mężczyznę, który zaimponuje jej swoją osobowością i intelektem… Właśnie z nadzieją na poznanie kogoś takiego Ola wzięła w dłoń 3 fantazyjne menu, pod którymi kryją się trzej wyjątkowi mężczyźni…

Max to niedoszły kapitan Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej, któremu kontuzja kolana odebrała szansę na wielką karierę sportową… Został więc kucharzem i spróbuje wykwintnymi daniami przez żołądek trafić do serca Oli. Czy ta metoda działa też na kobiety?

Piotr to konkretny mężczyzna, który lubi porządek i wyznaje tradycyjne wartości. Uwielbia sprzątać i szuka kobiety, która doceni czystość i sama będzie potrafiła o nią zadbać. Piotr przeżył niedawno zawód miłosny i wie, jak to jest mieć złamane serce. Ale to urodzony optymista, dlatego chciałby spotkać panią, która zajmie w jego życiu miejsce  byłej narzeczonej. Pytanie, czy umiłowaniem porządku i wolnym terminem ślubu będzie w stanie zaimponować Oli?

Dominik jest modelem i ukochanym synem swojej mamy… Lista tytułów zdobytych w wyborach Mistera kraju, województwa czy powiatu jest równie długa jak kolejka dziewczyn wpatrujących się w jego niebieskie oczy, ale Dominik nie szuka przelotnych związków… Chciałby poznać dziewczynę, która będzie przyjaciółką, partnerką i namiętną kochanką… a w końcu żoną. Czy Ola oprze się urokowi Dominika i czy w ogóle rozpozna przystojniaka po samym menu?

Kogo wybierze Ola? Zapraszamy do ITVN

TEKST TVN STYLE

FLET SZCZUROŁAPA
Następny artykuł:

FLET SZCZUROŁAPA

tvnpix