Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

AMERYKA EXPRESS - ODC. 5

Polecane | Programy |
AMERYKA EXPRESS - ODC. 5
AMERYKA EXPRESS - ODCINEK 5  Foto: TVN

AMERYKA EXPRESS – odcinek 5

Program, Polska, rok produkcji: 2020

 

Kolejny odcinek programu „Ameryka Express” już w środę, 1 kwietnia o 21:30 (CET – Berlin, Paryż),  21:00 (CST – Chicago), 22:00 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. 

AMERYKA EXPRESS - ODCINEK 5AMERYKA EXPRESS - ODCINEK 5
Foto: TVN

Piąty odcinek Ameryka Express przebiegnie pod hasłem Święta Niepodległości, które w Gwatemali obchodzi się wyjątkowo hucznie. Uczestnicy na starcie, już w oryginalnych parach, będą mieli niewątpliwą przyjemność nauczyć się grać na różnych instrumentach, a potem z tymi instrumentami podróżować. Wszystko po to aby gdy spotkają paradę z okazji święta Niepodległości mogli w niej zagrać. Jak łatwo się domyśleć instrumenty będą różnej wielkości i niektórym trudno będzie z nimi złapać transport. Od ilości parad w których się uczestniczyło zależy wiele. Para z największa ilością zaliczonych występów awansuje na mecie o jedno miejsce. W tym odcinku, niektóre gwiazdy będą musiały się zmierzyć z ulewnym deszczem, bardzo trudno będzie im znaleźć nocleg, a jak go znajdą to przeżyją chwile załamania… przekonają się, że w najuboższych domach można spotkać najżyczliwszych ludzi. A inne gwiazdy wprost przeciwnie, spędzą noc w luksusowych warunkach. Rano czyli 15 września, w dniu Niepodległości i ci wyspani, i niewyspani będą musieli podjąć decyzję czy zatrzymywać się przy każdej paradzie czy ścigać się jak najszybciej i jechać prosto do mety. Po drodze dwie pary stoczą pojedynek o 5000 złotych. W grze trzeba będzie pływać i trafiać piłką do kosza. Pojedynek będzie wyrównany i zaciekły. Po grze start w interwałach, przeprawa promem i ostatnia prosta wyścigu . Na mecie okaże się czy ktoś nie będzie żałował, że nie wziął udziału w większej ilości parad!

 

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3046-3049
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3046-3049

tvnpix