Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

AMERYKA EXPRESS

Polecane | Programy |
AMERYKA EXPRESS
AMERYKA EXPRESS  Foto: TVN PIOTR FILUTOWSKI

AMERYKA EXPRESS – ODC. 4

Uczestnicy dowiedzą się, kto dostał najmniej punktów i jest najmniej lubiany wśród pozostałych uczestników. Ta para na starcie dostanie czarną flagę, która na mecie odcinka powoduje spadek o jedno miejsce w dół w rankingu. W odcinku eliminacyjnym to bardzo poważne utrudnienie. Na kolejną odsłonę „Azja Express” zapraszamy w środę 26 września o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago), 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Pary ścigają się do Ingapirca, miejsca gdzie odkryto największe inkaskie ruiny w Ekwadorze. Pierwsza para w punkcie kontrolnym gry znajdującym się w pobliżu starożytnej Świątyni Słońca, stanie w szranki z para immunitetową i ma szansę wygrać Amulet wart 10 tysięcy złotych. Tym razem wszystkie pary są zaangażowane. Znana i lubiana gra w dwa ognie wyzwoliła w uczestnikach ducha sportowej rywalizacji i wywołała salwy śmiechu.

AMERYKA EXPRESSAMERYKA EXPRESS
Foto: TVN PIOTR FILUTOWSKI

Po grze prowadząca miała dla zawodników kolejną niespodziankę. Najszybsza para na mecie dostanie super bonus – kwalifikację do Peru oraz wyjazd na niezwykłe wyspy Galapagos. Po nocy spędzonej u mieszkańców okolicznych miasteczek rozpoczął się decydujący etap wyścigu. Czarna flaga przechodziła z rąk do rąk. Jedna z par przez godzinę ukrywała się w zaroślach, aby przekazać ją kolejnym uczestnikom.

Pary ścigają się do Parku Historycznego w mieście Guayaquil. Tam mają do wykonania misję polegającą na szczegółowym odtworzeniu przypadkowo wylosowanych trzech zdjęć. Jeżeli uczestnicy się pomylą, muszą próbować odtworzyć zdjęcie aż do skutku.

TEKST TVN

AMERYKA EXPRESSAMERYKA EXPRESS
Foto: TVN PIOTR FILUTOWSKI

DIAGNOZA
Następny artykuł:

DIAGNOZA

tvnpix