Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

AGENT – GWIAZDY

Polecane | Seriale |
AGENT – GWIAZDY
AGENT - GWIAZDY - ODCINEK 9   Foto: TVN

AGENT – GWIAZDY 4 – odc. 9

Reality show, Polska, rok produkcji: 2019

AGENT - GWIAZDY - ODCINEK 9 AGENT - GWIAZDY - ODCINEK 9
Foto: TVN

AGENT - GWIAZDY - ODCINEK 9 AGENT - GWIAZDY - ODCINEK 9
Foto: TVN

 

Walka o zwycięstwo tyczyć się będzie zarówno w wodzie, jak i na lądzie. Uczestnicy ruszą w poszukiwanie zatopionych na dnie oceanu dzieł sztuki, zagrają w piłkę za pomocą… koparki
i wezmą udział w kalamburach. Co okaże się kluczem do wygranej - opanowanie emocji i skupienie czy iście aktorska ekspresja? Jak tym razem namiesza Agent? Zapraszamy na program „Agent - Gwiazdy 4” do ITVN w środę, 24 kwietnia, o godzinie 21:30 (CET – Berlin, Paryż), 21:00 (CST – Chicago), 22:00 (EST – Nowy Jork, Toronto).


W 9. odcinku programu „Agent. Gwiazdy” gra w dalszym ciągu toczy się na Lanzarote. Jak co tydzień gwiazdy programu zmierzą się z trzema wyzwaniami. Pierwsze z nich odbędzie się w podwodnym Museo Atlántico. Uczestnicy znowu będą mogli popisać się umiejętnościami nurkowania. Grupa rysujących będzie miała pół minuty na zapamiętanie postaci ze zdjęcia i odwzorowanie jej na kartce papieru. Na podstawie rysunku grupa nurkujących będzie musiała odnaleźć i sfotografować rzeźbę, która znajduje się w muzeum na dnie Atlantyku. Czy porośnięte rafą koralową posągi będą łatwe do rozpoznania? Co zrobi Agent, by utrudnić wykonanie zadania? Po emocjonującej konkurencji wodnej czas na zadanie zręcznościowe pośród hałd piasku. Uczestnicy po raz pierwszy w życiu zmierzą się z… koparkami! Obsługując je, będą musieli wyłowić z wody piłki, a następnie trafić nimi do bramki. Tu będą mogły popisać się osoby zwinne oraz potrafiące odstawić emocje na bok. To jednak nie koniec atrakcji – Kinga zaskoczy uczestników propozycją nie do odrzucenia. W pięknym miasteczku Teguise odbędzie się trzecia konkurencja: kalambury. Czy przewagę będą miały osoby na co dzień związane z aktorstwem? Czy Agentowi uda się odwrócić uwagę pozostałych od swoich działań? Na koniec uczestnicy rozwiążą test o Agencie. Osoba, która udzieli najmniej poprawnych odpowiedzi, nie przejdzie do kolejnego odcinka. O wynikach eliminacji uczestnicy dowiedzą się w magicznym Jardín de Cactus.

 

TEKST TVN

Oglądaj nas w 12 krajach UE dzięki Player.pl!
Następny artykuł:

Oglądaj nas w 12 krajach UE dzięki Player.pl!

tvnpix