Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

AGENT – GWIAZDY

Polecane | Seriale |
AGENT – GWIAZDY
AGENT - GWIAZDY 4  Wideo: TVN

AGENT – GWIAZDY (sezon 4)
reality show, Polska, rok produkcji: 2019

„Agent – Gwiazdy” wraca na antenę stacji ITVN z nowym, czwartym sezonem. Tym razem prowadząca Kinga Rusin wraz z grupą śmiałków wyruszyła na Wyspy Kanaryjskie. Razem z nimi pojechał też… Agent! Zapraszamy do ITVN w środy, od 27 lutego, o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.00 (CST – Chicago), 22.00 (EST – Nowy Jork, Toronto).

 

Zaproszenie do programu przyjęli: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej).

Wyspy Kanaryjskie to kraina zróżnicowanych krajobrazów. Słyną z licznych wspaniałych plaż, wulkanicznych wzgórz i cudów przyrody. Na każdej z czterech wysp gwiazdy wykonywały zadania wyjątkowe i niespotykane w żadnej innej międzynarodowej edycji programu „Agent”. W tym sezonie czekały na nich między innymi: nieludzka walka z falami Oceanu Atlantyckiego, free diving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, spacer na wysokościach w ekstremalnym parku linowym, odkrywanie podwodnego muzeum, szalone manewry koparkami czy łapanie równowagi na flyboardach.

Reguły gry jak zwykle są nieoczywiste, a sojusze jak zawsze nietrwałe. Tylko wyjątkowy spryt, niezwykła inteligencja i genialne umiejętności obserwacyjne pozwoliły dojść do finału najlepszym. Tegoroczna rozgrywka okazała się wyjątkowo wyczerpująca fizycznie i psychicznie, a Agent pokazał wiele twarzy. W tym sezonie padły najwyższe wygrane oraz największe straty.

Uczestnicy, którzy w tym roku podjęli wyzwanie, przygotowali się do programu wyjątkowo dobrze. Mimo to byli nieustająco zaskakiwani, a walka z Agentem okazała się niezwykle trudna.  Czy udało mu się uśpić ich czujność? Kto zostanie zwycięzcą tej edycji i najważniejsze pytanie: kto jest Agentem?

„Agent – Gwiazdy” to reality show oparty na belgijskim formacie „The Mole”. Program gromadzi przed telewizorami miliony widzów na całym świecie.

TEKST TVN

19+
Następny artykuł:

19+

tvnpix