Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ACH, TA IMPREZA!

Polecane | Programy |
ACH, TA IMPREZA!
ACH, TA IMPREZA!”  Foto: TVN

program lifestylowy, Polska, rok produkcji: 2021

PREMIERA: 26 września, niedziele, godz. 12:05 (CET), 13:00 (CST), 14:00 (EST)

 

Chyba wszyscy tęsknimy za szaloną zabawą, wesołymi rodzinnymi przyjęciami i uroczystościami w gronie najbliższych przyjaciół? Jednak jak je zorganizować, aby efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania gości, a impreza została okrzyknięta „epicką”? W nowym programie „Ach, ta impreza!” Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska podpowiedzą jak z pomysłem celebrować wyjątkowe okazje!

Po sukcesie serii „Ach, ten ślub!”, Agnieszka Winnicka – dekoratorka, florystka, scenografka oraz Magdalena Socha-Włodarska – projektantka mody, stylistka i kostiumografka, postanowiły pomóc w organizacji wszelkiego rodzaju imprez, nie tylko przyjęć weselnych. Urodziny, imieniny, chrzciny, rocznice ślubu, wieczory panieńskie – prowadzące wzięły na celownik każdą uroczystość, która wymaga wyjątkowego świętowania i oprawy! Cel? Spełnienie marzeń bohaterów i impreza jak z bajki! A to wszystko na dodatek na świeżym powietrzu!

W programie nie zabraknie porad oraz ciekawych patentów na udane i pamiętne przyjęcie. Z pomocą prowadzących dowiemy się na co zwrócić uwagę, wybierając motyw przewodni imprezy, jak zaaranżować przestrzeń i zrobić dekoracje, które wytrzymają klasyczną polską pogodę. Będzie mnóstwo inspiracji dotyczących menu oraz wskazówek, jak pięknie i w zaskakujący sposób zaserwować gościom przygotowane przekąski. Otrzymamy też garść porad na temat ubioru i odpowiedź na pytanie w co się ubrać, by jednocześnie nie dać się zjeść komarom i nie zapaść obcasami w trawę. A wszystko po to, aby goście i gospodarze mogli się doskonale bawić!

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294

tvnpix