Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

39 I PÓŁ TYGODNIA

Polecane | Seriale |
39 I PÓŁ TYGODNIA
39 I PÓŁ TYGODNIA  Foto: TVN

39 I PÓŁ TYGODNIA – odcinek 2

Serial obyczajowy, Polska, rok produkcji: 2019

 

Darek postanawia nie dzielić się informacją o swojej chorobie z najbliższymi. Na własną rękę szuka specjalisty, który go wyleczy. Niestety, czas który mu pozostał nieubłaganie ucieka… Zapraszamy do ITVN na drugi odcinek serialu „39 i pół tygodnia” w niedzielę 15 września o godzinie 21:30 (CET – Berlin, Paryż), 20:55 (CST – Chicago), 21:55 (EST – Nowy Jork, Toronto). 

39 I PÓŁ TYGODNIA39 I PÓŁ TYGODNIA
Foto: TVN
39 I PÓŁ TYGODNIA39 I PÓŁ TYGODNIA
Foto: TVN

Darek nie potrafi pogodzić się z wyrokiem, który usłyszał od lekarzy. Na własną rękę postanawia dowiedzieć się, czy jest zdrowy, a jeśli nie – jak może pozbyć się guza. Nie mówi nic swoim najbliższym. Odwiedza kolejnych ekspertów, którzy swoimi niekonwencjonalnymi metodami mają go wyleczyć. Czy zdążą, zanim upłynie 39 i pół tygodnia? Patryk wciąż udaje przed Martą, że pracuje i regularnie wychodzi z domu do „biura”. Zestresowany zapomina o urodzinach żony. Przypomina mu o tym Zielu (Antoni Królikowski), przyjaciel koczujący w ich mieszkaniu na kanapie. W ostatniej chwili Patryk próbuje znaleźć dla Marty tani prezent. Jego wybór bardzo ją zaskakuje… Tymczasem Anka zaczyna mieć wątpliwości. Nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wiadomości Piotra. Zbywa także nachalne zaloty drugiego z szefów – Stanisława (Wojciech Mecwaldowski). Odzyskuje nadzieję, że poprawi się jej relacja z Darkiem. Pogodzony z diagnozą Jankowski ma jednak inny plan - chce zniechęcić do siebie Ankę, by nie cierpiała, gdy on odejdzie. Postanawia pomóc Piotrowi zawalczyć o miłość Anki. Ma nadzieję, że z nim kobiety jego życia będą szczęśliwe. Jankowscy zostają zaproszeni na urodziny Bartka – kolegi z klasy, w którym podkochuje się Zosia. Darek wykorzystuję imprezę, by całkowicie zniechęcić do siebie Ankę. Postanawia pokazać się od najgorszej strony…

 

DRUGA SZANSA
Następny artykuł:

DRUGA SZANSA

tvnpix