Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

36,6

Polecane | Programy |
36,6
36,6  Foto: TVN

36,6 – sezon 5

Program, Polska, rok produkcji: 2019

Nowy sezon najzdrowszego programu telewizyjnego 36,6°C jak zawsze przyniesie cenne wiadomości o zdrowiu. Tym razem prowadzący - Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek – zbadają m.in. siłę bakterii, utratę przytomności czy wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w medycynie. Musicie to zobaczyć! Zapraszamy na nowy sezon do ITVN w każdą niedzielę od 30 czerwca o godzinie 20:00 (CET – Berlin, Paryż), 20:00 (CST – Chicago), 21:00 (EST – Nowy Jork, Toronto).

36,636,6
Foto: TVN
36,636,6
Foto: TVN

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć. Na widzów nowego sezonu programu 36,6°C czeka wiele niezwykle interesujących tematów medycznych, nad którymi warto się zastanowić. Dowiemy się m.in. gdzie jest najwięcej bakterii i czy powinniśmy się ich bać, co zrobić żeby nie doprowadzić do skrajnego wychłodzenia organizmu, jak wygląda procedura poszukiwania dawców organów spoza rodziny i dlaczego w Polsce wykonuje się tak mało przeszczepów, jak wykorzystać technologię VR na Sali operacyjnej oraz czym jest trzeci migdałek i jak go rozpoznać…? Będziemy rozmawiać o przełomowych odkryciach medycznych, ale i dolegliwościach, które zna każdy z nas. Zapraszamy na nowy sezon programu.

 

TEKST TVN

UGOTOWANI
Następny artykuł:

UGOTOWANI

tvnpix