Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

36,6

Polecane | Programy |
36,6
36,6  Foto: TVN ADAM PLUCINSKI MOVE-PICTURE

36,6 – SEZON 4

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć. Jakich problemy podejmiemy w czwartym sezonie „36,6”? Zapraszamy do ITVN w czwartki od 6 grudniao godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago), 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto)

36,636,6
Foto: TVN ADAM PLUCINSKI MOVE-PICTURE
36,636,6
Foto: TVN Adam Pluciński MOVE

Każdego dnia z jego powodu umiera w naszym kraju aż 33 osoby, ale wcale nie musi tak być… Rak jelita grubego, bo o nim mowa, uważany jest za jeden z bardziej podstępnych nowotworów, ponieważ rozwija się najczęściej zupełnie bezobjawowo. Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek postanowili wypowiedzieć mu wojnę i pokazać, jak za pomocą kolonoskopii można wykryć nowotwór na bardzo wczesnym etapie. W programie pokażemy również najnowsze możliwości leczenia, zarówno te farmakologiczne i operacyjne. Jak w szybki i mało inwazyjny sposób można pozbyć się wcześnie wykrytego nowotworu jelita grubego? Zobaczcie już w najbliższą sobotę!

Kinetoza brzmi zagadkowo i jak się okazuje wcale nie jest przyjemna, bo potrafi zepsuć nawet najcudowniejszą wycieczkę.  Choroba lokomocyjna - bo tak się ją potocznie nazywa - to mdłości, wymioty, zawroty głowy i inne znane wszystkim „sensacje” uprzykrzające podróżowanie. Postanowiliśmy sprawdzić, który ze sposobów walki z chorobą lokomocyjną, również tych nietypowych, działa najskuteczniej. Daj się zaskoczyć wynikowi naszego testu!

Na świecie żyje ponad 650 gatunków pijawek. Tylko jedna z nich ma zastosowanie w medycynie Hirudo medicinalis - stąd nazwa hirudoterapia. Terapia ta jest znana od wieków, leczono nimi między innymi bóle zębów i głowy. Czy pijawki istotnie działają, a jeśli tak to na co i czy są bezpieczne? Czy mogą pomóc także Tobie? Sprawdź to w sobotę o 18:00!

Na nadciśnienie tętnicze choruje około 10 mln Polaków. Dla prawie 40 tysięcy z nich, w ciągu roku, choroba ta niestety zakończy się śmiercią. Na czym dokładnie polega i jak się przed nim ustrzec dowiecie się oglądając 36,6°C. Zapraszamy przed telewizory!

TEKST TVN

PROJEKT LADY – SEZON 3
Następny artykuł:

PROJEKT LADY – SEZON 3

tvnpix