Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

19+

Polecane | Seriale |
19+
19+  Foto: TVN

19+

Serial, Polska, rok produkcji: 2019

Zgrana paczka przyjaciół z „19+” od lat wspólnie mierzy się z dorosłym życiem. Chociaż na ich drodze stają różne przeciwności losu, to młodzi, mimo że czasem popełniają wiele błędów, odważnie stawiają im czoło. Nowy sezon serialu będzie pełen zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Czy nie popsują one relacji między przyjaciółmi? Przekonamy się, oglądając wiosenne odcinki serialu. Zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku, od 25 lutego, o godzinie 21.05 (CET – Berlin, Paryż), 23.05 (CST – Chicago), 00.05 (EST – Nowy Jork, Toronto).

 

Początek nowego sezonu to wyjście Oskara Prusa z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok,  niesłusznie oskarżony przez Sarę. Jego znajomi są szczęśliwi, że odzyskali starego kumpla, jednak Oskar po tym, co przeżył, nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka krąży wiele czarnych chmur. Zakochani niemal rozstali się przez jedną z ostatnich kłótni, ale wypadek Janka ponownie zbliżył parę do siebie. Po tym wydarzeniu Mela wprowadza się do chłopaka i jego matki, ale okazuje się, że wspólne mieszkanie rodzi wiele konfliktów miedzy zakochanymi. Jak potoczą się dalsze losy ich burzliwej miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka, którzy wychowują dwóch synów, szykują się duże zmiany. Para postanowi skorzystać z okazji i kupić dla siebie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona wciąż się kłócą, ponieważ obydwoje mają silne i nieustępliwe charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebowała wsparcia chłopaka. W jej życiu wydarzy się tragedia…

TEKST TVN

autor: TVN
DZIEŃ DOBRY TVN
Następny artykuł:

DZIEŃ DOBRY TVN

tvnpix