Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2990-2993  Foto: TVN

NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2990-2993

KAROL POSTANAWIA SIĘ ZABIĆ

serial obyczajowy, Polska, rok produkcji: 2019

Matka Dagmary jest zbulwersowana relacją córki i wyzywa Przemka od żigolaków. Tymczasem Karol chce śmierci - swojej i Joanny?! Dziewczyna przed kliniką znajduje klepsydrę ze swoim nazwiskiem, a Karol wysyła jej wiadomość pożegnalną…! Oglądaj „Na Wspólnej” w ITVN od poniedziałku do czwartku, 9 – 12 grudnia, o godzinie 20:40 (CET – Berlin, Paryż), 20:20 (CST – Chicago), 21:20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2990-2993NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2990-2993
Foto: TVN

NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2990-2993NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2990-2993
Foto: TVN

2990

Poniedziałek, 09.12.2019

Iga przerażona – mafia ją zdemaskuje?! Michał sprząta pamiątki po Kindze – na honorowym miejscu umieszcza zdjęcie Igi… Tymczasem policjantka, próbując filtrować mafię podczas „szkolenia na hostessę”, przeżywa dramatyczne chwile. Na spotkaniu z gangsterami pojawia się… policjant z komendy Przybyszowej! Czy rozpozna Igę?! Matka Dagmary dopada Przemka! Przemek i Dagmara spędzają upojne chwile pod namiotem. Młody Smolny proponuje ukochanej wyruszenie w świat i życie chwilą… Kiedy zakochani wracają do domu polonistki, zastają w nim… matkę Dagmary! Kobieta wyzywa Przemka od żigolaków!!! Wojtek wściekle zazdrosny – latynoski tancerz podrywa jego żonę!!! Żaneta i Monika zapisują się na kurs tańca do przystojnego Pedra Mendozy. Mężczyzna od razu stwierdza, że Szulcowa ma taniec we krwi! Odprowadza ją pod dom i zaczynają tańczyć na ulicy! Przez okno widzi to Wojtek. Aż kipi z zazdrości – co o mało nie kończy się dramatem!!!

 

2991

Wtorek, 10.12.2019

Karol chce śmierci - swojej i Joanny?! Joanna przed kliniką znajduje klepsydrę ze swoim nazwiskiem oraz wieniec i zapalone znicze! Po chwili dostaje od Karola wiadomość – mężczyzna zamierza się zabić. Bogdan i Joanna idą z tym natychmiast do Weroniki. Wtedy Karol wysyła filmik, w którym żegna się z Joanną i… zażywa potężną garść leków!!! Natalia wini Smolnego za wszystko, co wyczynia Przemek! Przemek – przejęty awanturą z matką Dagmary – przegląda ogłoszenia o pracy. Dagmara prosi, żeby się wyluzował – ona go kocha takiego, jakim jest! Tymczasem do Smolnego przychodzi była żona i obwinia go za to, co stało się z Przemkiem! Szulc musi działać – Pedro odbierze mu Żanetę?! Wojtek alarmuje Cieślika – jego zdaniem ich żony są w szponach Latynosa, dla którego taniec jest tylko pretekstem do podrywu! Trzeba natychmiast działać! Jakby na potwierdzenie, po zajęciach Pedro dwuznacznie zagaja do Żanety. Szulcowa pokazuje mu obrączkę. Czy to powstrzyma zapędy ognistego Mendozy?!

2992

Środa, 11.12.2019

Iga - ulubienica mafioza – znajduje w jego biurze zdjęcie swojej zaginionej siostry!!! Iga wpada w oko jednemu z mafiozów! Radzio wzywa kobietę do swojego biura i obleśnie się do niej przystawia. Przybysz cały czas gra rolę słodkiej idiotki. Kiedy gangster wychodzi, policjantka robi zdjęcia dokumentom, które znajduje w jego biurku i natychmiast przesyła je Sławkowi i Robertowi. Policjanci są w szoku – na jednym ze zdjęć jest… siostra Igi!!! Joanna oskarżona o nakłanianie do samobójstwa?! U Bergów pojawia się policja – okazuje się, że Joanna jest podejrzana o nakłanianie Karola do samobójstwa! Na dodatek wychodzi na jaw, że stalker wysługiwał się jakimś chłopakiem, na którego teraz spadają podejrzenia. Czy Karol wymiga się od winy i nadal będzie nękał Joannę?! Żaneta i Cieślik mistrzami na kursie Pedra! Wojtek i Damian zapisują się na zajęcia tańca! Panowie traktują to jako karę – między nimi a ich żonami co chwila dochodzi do jakiejś sprzeczki. Widząc to, Pedro zarządza wymianę partnerów. I okazuje się, że Cieślik z Żanetą… wymiatają!!!

2993

Czwartek, 12.12.2019

Darek samotny – liczy, że oczaruje Emilię?! Żbika odwiedza Jarogniew – współczuje przyjacielowi, że żona ogołociła go nawet z mebli. Chłopak skarży się, że rodzice się o niego kłócą … Po południu Darek ma już dość pustego mieszkania – umawia się z Emilią. Niestety, kobieta od razu przechodzi do interesów. Żbik liczył na coś innego… Przemek zapomni o Dagmarze, a Tymon zostanie… szpiegiem?! Przemek kończy swój pierwszy dzień na budowie. Robotnicy nie chcą go puścić do domu – „nowy” musi postawić kolejkę! Wbrew Majorowi Przemek idzie z robotnikami – czy zapomni, że umówił się do teatru z Dagmarą?! Tymczasem do Smolnego przychodzi Gwiazda – skarży się, że żona go zdradza! Szef zleca śledzenie Marceliny… Tymonowi!!! Jarek ośmieszy się na oczach rodziców Elizy?! Kasia mówi ojcu, że chce się wyprowadzić do Jarka i jego przyjaciół. Jak zareaguje Bogdan?! Tymczasem Jarek wychodzi do teatru z Elizą i jej rodzicami. Widząc żonglera, Berg chwali się że też trochę trenuje. Cielecki od razu rzuca mu wyzwanie – pokaż, co potrafisz! Czy Jarek ośmieszy się na oczach Elizy i jej rodziców?!

 

TEKST TVN

KTO TU MIESZKA?
Następny artykuł:

KTO TU MIESZKA?

tvnpix