Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Diagnoza 2

  Anna spotyka przed szpitalem Krynickiego. Prezes Global Vity chce z nią porozmawiać... Kalecie coraz bardziej ciążą obowiązki ordynatora, w ferworze pracy i przez biurokrację nie ma czasu na bycie lekarzem - praktykiem. Żali się na Annie i Dagmarze na dużą ilość papierkowej roboty. Podczas rozmowy do Leśniewskiej dzwoni telefon. Anna otrzymuje wstrząsające wieści o Artmanie… Marta spotyka się z prawniczką, która prowadzi jej sprawą rozwodową. Żona Jana ciągle nie może się zdecydować czy wystąpić o rozwód z orzekaniem o winie czy za porozumieniem stron... Sadzik informuje Wandę o imprezie-niespodziance, na której mają wręczyć jej mężowi czek na zakup nowej protezy. Jureczko nie chce przyjść. Sadzik z trudem namawia do tego również Gerarda, który po odejściu Wandy nie jest w nastroju do zabawy. Gdy cała intryga się udaje i Gerard otrzymuje czek na 70 000 zł, jest bardzo wzruszony. Dzięki nowoczesnej protezie, będzie mógł biegać i grać w hokeja. Nagle w barze pojawia się Wanda... Olivier wraz z córka biorą udział w gali wręczenia nagrody dla „Człowieka Sukcesu”. Krynicki zostaje uhonorowany statuetką. Michał zauważa u siebie niepokojące objawy - drżenie rąk i zaburzenia widzenia. Poddaje się kompleksowym badaniom. Jakie będą ich wyniki?
 • W roli głównej - Tomasz Karolak

  Tej wiosny nowa dawka emocji w programie „W roli głównej"! Magda Mołek od niemal jedenastu lat nie traci apetytu na kolejne rozmowy. "Jestem trochę wampirem, bo szybko podpinam się pod mojego rozmówcę. I bardzo dużo z niego czerpię" - tak mówi Magda Mołek o swoich spotkaniach z gwiazdami. - "Każda z rozmów czegoś mnie uczy, coś we mnie zmienia, coś innego pozwala mi ddstrzec".
 • Drzewo marzeń

  Wizyta w Ząbkach na długo zostanie w pamięci Mateusza Gesslera. Głównie za sprawą przesympatycznych dzieciaków i marzeń ich najbliższych. Już pierwsze zrobiło na Mateuszu ogromne wrażenie. Kamil opowiedział o swojej opiekunce, która, kiedy chłopiec był jeszcze malutki, uratowała go przed szarżą rozjuszonego dzika. Prawdopodobnie zawdzięcza jej życie. Chciałby się jakoś odwdzięczyć. Mateusz dowiaduje się, że kobieta ostatni raz była na urlopie 48 lat temu, nad morzem. Zaczyna planować jak zorganizować jej wspaniałe wakacje. Piotrek mówi Mateuszowi, że jego mamie „muzyka gra w sercu”. Kobieta jest wykształconą skrzypaczką. Porzuciła jednak artystyczną karierę. Dziś pracuje jako specjalista od zabezpieczeń pożarowych. Jej syn marzy, żeby mama znów zaczęła grać na skrzypcach, na początek może zagrać z kimś… sławnym. Tata Michała od zawsze interesował się samolotami, kiedyś nawet pracował na lotnisku. Dziś dostarcza pizzę. Dzięki tajemniczemu zamówieniu trafi w pewne miejsce, gdzie czeka na niego niezwykła niespodzianka. A to dopiero początek. Michał chce, żeby tata mógł sobie polatać samolotem akrobacyjnym…
 • Dzień Dobry TVN

  Najnowsze informacje z kraju i ze świata, ciekawe rozmowy, intrygujące historie, gorące tematy, a do tego dużo humoru od samego rana – tak zaczyna się poranek z „Dzień Dobry TVN”, który każdego postawi na nogi. Moc pozytywnej energii i jeszcze więcej dobrych wibracji to przepis na udany dzień. Wiosną na antenie „Dzień Dobry TVN” pojawią się wyjątkowi goście o wielkim sercu, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i chęcią do działania wspierają innych oraz im pomagają. Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, a także Magda Mołek i Marcin Meller przedstawią widzom niezwykłe historie zwykłych ludzi. Ich siła czy determinacja mogą być przykładem w dążeniu do celu, poszukiwaniu radości i szczęścia, nawet wtedy, kiedy los nam nie sprzyja. Poznamy nie tylko lekarzy ratujących ludzkie życie, naukowców, urzędników, działaczy społecznych, którzy w wyjątkowy sposób dbają o lokalną społeczność, ale także zwyczajnych-niezwyczajnych ludzi z nietuzinkowym hobby czy po prostu wielkim sercem. Wszystkich będzie łączyć jedno – swoim działaniem oraz zachowaniem wspierają i pomagają, nakręcając pozostałych na coś pozytywnego. Co miesiąc najbardziej optymistyczny gość programu, niezwykła osobowość, inspirująca postać otrzyma wyjątkowe wyróżnienie – statuetkę Pozytywki. Na wiosnę nie zabraknie ważnych, ciekawych, poruszających, kontrowersyjnych, a także zabawnych tematów. Będziemy rozmawiać o zdrowym żywieniu, ekologicznym i ekonomicznym stylu życia, zdradzimy przepisy na proste i szybkie dania. Zajrzymy za kulisy najważniejszych wydarzeń kulturalnych, porozmawiamy z gwiazdami, uchylimy rąbka tajemnicy ich życia zawodowego oraz prywatnego. Będziemy śledzić nowinki i trendy modowe, sprawdzimy jak mieszkają Polacy, doradzając, w jaki sposób upiększyć swoje mieszkanie. Wspaniałe koncerty, akcje specjalne i wiele, wiele więcej! Nowy sezon czas zacząć!
 • Zaskocz mnie!

  Tomek to artysta i człowiek orkiestra. Jego dziewczyna, Klaudia, pracuje w organizacji pozarządowej. Festiwale, szaleństwo, trampki i styl punk to dla tej pary codzienność. Fascynują ich stare amerykańskie auta i lata 50-te. Po zaledwie 6 miesiącach znajomości, Tomek jest pewien, że Klaudia to ta jedyna i postanawia niespodziewanie się oświadczyć. Jednak, żeby niespodzianka się udała, Tomek potrzebuje pomocy ekspertki Anny Lucińskiej. Czy zaręczyny w rockendrowlowym, ostrym stylu spełnią marzenia Klaudii o najbardziej romantycznym dniu w jej życiu?
 • Moda PRL – Political Dress

  Film „Political Dress” to dokument o modzie w PRL-u. Przedstawia czasy, kiedy zdobywanie ubrań było karkołomnym wysiłkiem zarówno dla tych, którzy pragnęli wyglądać stylowo jak i dla tych, którzy chcieli w jakikolwiek sposób wyróżnić się z panującej dookoła szarości. Pojawią się nim m. in. fotograf Tadeusz Rolke, projektantka Barbara Hoff, pisarz Janusz Głowacki, kreatorka marki "Biba" Barbara Hulanicki, muzyk Tomek Lipiński, malarz Wilhelm Sasnal.
 • Rodzice - Instrukcje obsługi 3

  Isa i Gaby to para trzydziestolatków, mieszkająca w dużym domu. Są energiczni, uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do życia. To cechy, które pozwalają im okiełznać troje dzieci w trudnym okresie dojrzewania. Niesforni i pyskaci nastolatkowie często zupełnie nie zwracają na nich uwagi. Wychowanie dzieci w tym wieku jest więc wieczną walką. Na szczęście rodzice z uśmiechem pokonują wszystkie przeszkody. Najważniejsza jest przecież miłość, której w tej rodzinie na pewno nie brakuje.
 • Syn ojca narodów

  Opowieść o burzliwych losach syna jednego z największych dyktatorów i tyranów XX wieku – Józefa Stalina. Ten pasjonujący serial odsłoni przed nami tajemnice życia i śmierci ludzi uwikłanych w wielką politykę i historię. Wasilij, syn Stalina z jego drugiego małżeństwa, po śmierci matki wychowuje się pod opieką niańki i szefa straży bezpieczeństwa. Jest krnąbrnym i zbuntowanym uczniem, który sprawia wiele problemów swoim nauczycielom. Ma jednak szczęście do oddanych przyjaciół. Jako siedemnastolatek rozpoczyna naukę w szkole lotniczej. Zamierza zrealizować swoje marzenie i zostać pilotem. Właśnie wtedy spotyka wielką miłość, Galinę, którą postanawia poślubić. Jako oficer Armii Czerwonej szybko awansuje. Nad każdą decyzją Wasilija unosi się jednak niezmiennie potężny cień jego ojca… Uwielbiający imprezy kobieciarz, skandalista i lekkoduch – Wasilij prowadzi życie zbyt kontrowersyjne dla sztywnych ram totalitarnego imperium Józefa Stalina. Po nagłej śmierci dyktatora będzie musiał jednak stawić czoła niespodziewanym trudnościom. Syn przywódcy ZSRR zostaje oskarżony o antysowiecką działalność i postawiony przed sądem.
 • Balon pełen przygód

  Kenia, Mongolia, Wenezuela, Sri Lanka, Alpy. Te państwa i regiony są celem dla wielu turystów. Poszukujemy w nich egzotyki, pięknych pejzaży i krajoznawczych przeżyć. Jak wyglądają te miejsca widziane z balonu, lecącego kilka kilometrów nad ziemią? Odpowiedź w niezwykłej serii „Balon pełen przygód”. Niekończące się przestrzenie pustyni Gobi czy pokryte śniegiem alpejskie szczyty oglądane z powietrza zapierają dech w piersiach. Serial ten jest jednak nie tylko fascynującą podróżą po różnych zakątkach naszego globu. Poznamy w nim również śmiałków, którzy pasjonują się lotami balonem i znajdują w tym wspaniały sposób na urozmaicenie swojego życia.
 • Na Wspólnej Omnibus 16

 • Doradca smaku-Krem z pieczonych ziemniaków z kaszanką

  Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program "Doradca Smaku”, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. W czwartej edycji programu nie zabraknie przepisów na rozmaite potrawy, które przyniosą nowe pomysły na codzienne posiłki i ciekawą kuchnię domową. Wszystko do zrobienia w magiczne 5 minut. Obok autorskich przepisów Andrzeja Polana pojawiają się także pomysły zainspirowane przepisami użytkowników portalu "Doradca Smaku"! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygują zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania.
 • Drzewo marzeń

  Wizyta w Ząbkach na długo zostanie w pamięci Mateusza Gesslera. Głównie za sprawą przesympatycznych dzieciaków i marzeń ich najbliższych. Już pierwsze zrobiło na Mateuszu ogromne wrażenie. Kamil opowiedział o swojej opiekunce, która, kiedy chłopiec był jeszcze malutki, uratowała go przed szarżą rozjuszonego dzika. Prawdopodobnie zawdzięcza jej życie. Chciałby się jakoś odwdzięczyć. Mateusz dowiaduje się, że kobieta ostatni raz była na urlopie 48 lat temu, nad morzem. Zaczyna planować jak zorganizować jej wspaniałe wakacje. Piotrek mówi Mateuszowi, że jego mamie „muzyka gra w sercu”. Kobieta jest wykształconą skrzypaczką. Porzuciła jednak artystyczną karierę. Dziś pracuje jako specjalista od zabezpieczeń pożarowych. Jej syn marzy, żeby mama znów zaczęła grać na skrzypcach, na początek może zagrać z kimś… sławnym. Tata Michała od zawsze interesował się samolotami, kiedyś nawet pracował na lotnisku. Dziś dostarcza pizzę. Dzięki tajemniczemu zamówieniu trafi w pewne miejsce, gdzie czeka na niego niezwykła niespodzianka. A to dopiero początek. Michał chce, żeby tata mógł sobie polatać samolotem akrobacyjnym…
 • Ratujemy klasyki

  Pontiac Sunbird to kolejny ciekawy wóz, którym Bartek zaskoczy Roniego. Egzemplarz uratowany z zagraconego podwórka ma mnóstwo mankamentów - łamiące się plastiki to najmniejszy z problemów, z jakimi borykać się będzie garażowa ekipa.
 • Iron Majdan

  NAJWAŻNIEJSZA KOLACJA W ŻYCIU miejsce: Kraj Basków, Bilbao, Hiszpania Żadne z dotychczasowych wyzwań nie zakończyło się w tak spektakularny sposób! Ten czelendż okaże się być najbardziej zaskakujący w serii programu „Iron Majdan”. I choć wydawałoby się na początku, że okoliczności nie rodzą w Małgosi i Radku niepewności czy niepokoju, to jednak po drodze pojawią się trudne momenty, w których Iron Majdan dowiedzą się wielu rzeczy o sobie samych. Fernando Canales Etxanobe, szef kuchni i właściciel jednej z najlepszych restauracji w Bilbao, będzie mózgiem całej operacji. To pod jego wodzą Małgosia i Radek przygotują kolację dla bardzo ważnych gości. I chociaż typowania vipowskiej pary będą towarzyszyły im przez cały tydzień, żadne z nich nie wpadnie na to, jak ważne to będzie spotkanie. Nie spodziewają się, że robią to dla ludzi, przy których bledną nawet największe gwiazdy show-biznesu. Oczywiście także podczas realizacji tego wyzwania nie obejdzie się bez trudnych chwil. Rywalizacja między Małgosią a Radkiem o miano szefa, połów homarów, praca pod presją czasu i obowiązki kuchenne, które nie do końca są ulubionym zajęciem Radka - to wszystko wydarzy się w ostatnim, finałowym odcinku Iron Majdan! Jeśli kolacja to tylko w Bilbao z Iron Majdan!
 • wieczór
 • Ciężarówką przez Stany 2

  Dawid Andres poczuje się jak w horrorze podczas wizyty w opuszczonym parku rozrywki. Odwiedzi też Alamo - miejsce historycznej bitwy o niepodległość Teksasu, a potem skieruje się do Houston - jednego z największych miast w USA. Po drodze do domu po całym miesiącu ciężkiej pracy polski kierowca zajrzy do Nowego Orleanu w Luizjanie aby posłuchać naprawdę dobrego ulicznego jazzu.
 • W roli głównej - Małgorzata Szumowska

  Silna, ambitna, niezależna i konsekwentna. Należy do grona najczęściej nagradzanych reżyserów. Za najnowszy film „Twarz” na festiwalu w Berlinie dostała „Srebrnego Niedźwiedzia”. Nagrodę odebrała, ale nie lubi gal ani wywiadów. Kręci ją sam proces twórczy. „Uwielbiam bycie na planie filmowym!” – oznajmia Magdzie. Okiełznać 50-osobowa ekipę? Szumowska to potrafi. Lubi dyrygować, mieć wszystko pod kontrolą. I wie, czego chce. ”Nie lubię sprzeciwu”- podkreśla w rozmowie. Czy taka silna i zdecydowana jest także prywatnie? Jako żona aktora Mateusza Kościukiewicza i matka dwójki dzieci? W roli głównej Małgorzata Szumowska!
 • Fakty

  „Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się reporterzy „Faktów”. Każdy z emitowanych w programie materiałów przygotowywany jest przez zespół doświadczonych i rzetelnych dziennikarzy. Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marek Nowicki, Jakub Sobieniowski czy Krzysztof Skórzyński są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Sprawom międzynarodowym, przyglądają się m.in. Marcin Wrona, Andrzej Zaucha oraz Maciej Woroch. Z kolei Marzanna Zielińska, Renata Kijowska i Jan Błaszkowski dostarczają widzom informacje o tym, co dzieje się w innych miastach Polski. Cennym uzupełnieniem „Faktów” są „Fakty po Faktach”. Różnorodne opinie polityków ze wszystkich stron sceny politycznej, ekspertów czy autorytetów stanowią doskonałe uzupełnienie najistotniejszych wydarzeń danego dnia.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną, obnażając m.in. problemy w służbie zdrowia, agresję w szkołach czy karalne zaniedbywanie zwierząt. Kiedy trzeba dotrzeć do prawdy, ci dziennikarze nie boją się konfrontacji. Ale „Uwaga!” to nie tylko głośne i bulwersujące widzów reportaże. To również historie zwykłych ludzi, wsparcie dla podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz „Kulisy sławy” znanych osób. Rzetelność, bezkompromisowość oraz zaangażowanie reporterów są doceniane nie tylko przez widzów. Program ma na swoim koncie liczne nagrody, do których w 2017 roku dołączyło specjalne wyróżnienie na Festiwalu Sztuki Faktu. Zespół „Uwagi!” został doceniony „za jakość, nowatorskie rozwiązania, dociekliwość, nieustępliwość dziennikarską oraz wrażliwość społeczną we wszystkich zgłoszonych w konkursie reportażach”.
 • Kuchenne rewolucje 17

  „Ibis” Goszczanów Restaurację o egzotycznie brzmiącej nazwie „Ibis” we wsi Goszczanów Ela prowadzi już 9 lat. Chociaż Ela walczy o to, by jej „Ibis” był pełnoprawną restauracją, nad lokalem ciąży jego dawny charakter baru z piwem (bo to lokal o długoletniej tradycji) i w świadomości mieszkańców Goszczanowa ta restauracja to nie restauracja, tylko wiejski bar, gdzie przychodzi się na wódkę i piwo. Ten wizerunek dodatkowo utrwalają stali bywalcy „Ibisa”, którzy często w roboczych ubraniach, czy w nieśmiertelnych ubłoconych gumofilcach potrafią spędzać tu nad ulubionym trunkiem całe dnie okupując wysłużone kanapy. Co poniektórzy, zapewne zmęczeni pracą, zasypiają na tych kanapach i są wypraszani przez zdesperowaną właścicielkę i jej pracownice. Ela wspierana przez córkę i mamę przez lata dzielnie walczyła o renomę swojej restauracji. Przeprowadziłą remont i teraz „Ibis” aż razi sterylną bielą ścian i stołów, do karty wprowadziła dania „fastfood”, żeby przyciągnąć młodzież. Niestety chociaż w Goszczanowie jest sporo młodych ludzi, „modne” shoarmy, czy pizze nie cieszą się w zasadzie żadnym powodzeniem. Wprowadzone z takim trudem zmiany nie przyciągnęły gości spragnionych dań „Ibisa”, a w żaden sposób nie zniechęciły stałych bywalców pamiętających początki tego miejsca. Ta nierówna walka wyczerpała już Elę do tego stopnia, że nie tylko straciła enrgię i zapał, oraz wyczerpała wszytkie pomysły na ratowanie „Ibisa”, ale też zamknęła się w sobie, co z niepokojem obserwuje jej rodzina. W dodatku Ela zamknęła się na sugestie własnej córki, która chciała by zmienić menu, czy chociaż wystrój, ale mama omija temat i nie chce słuchać niczyich rad. Dlatego jedyną nadzieją dla nich jest pomoc takiego autorytetu jakim jest Magda Gessler.
 • Ukryte igrzyska

  Inspirowana autentycznymi wydarzeniami opowieść z czasów drugiej wojny światowej. Dwaj włoscy żołnierze zostają zesłani do obozu koncentracyjnego w Polsce. Jeden z nich, Mario Salustri, był przed wojną bokserem. Wielu poznanych przez niego więźniów to również sportowcy - są wśród nich Polacy, Belgowie, Anglicy, Francuzi i Rosjanie. Wkrótce w ich głowie rodzi się szalony i odważny pomysł zorganizowania na terenie obozu tajnych Igrzysk Olimpijskich. Olimpiada staje się dla nich sposobem na ocalenie godności w nieludzkich warunkach wojny i obozu. Po okiem niczego nieświadomych oprawców rozpoczynają sportową rywalizację. Wkrótce jednak strażnicy odkrywają tajemnicę więźniów i stawiają ich przed okrutnym wyzwaniem, które wydaje się niemożliwe do zrealizowania – chcą zmierzyć się z nimi w Igrzyskach. Więźniowie podejmują ryzyko, choć mają świadomość, że będzie to nierówna i z góry skazana na klęskę walka. Mają jednak nadzieję, że to właśnie Igrzyska odwrócą uwagę Niemców od obozu przejściowego, w którym przetrzymywane są kobiety i dzieci, umożliwiając ich ocalenie. Tymczasem Mario zakochuje się w Kasi, Polce, mieszkającej w pobliżu obozu. W jej domu ukrywa się Joel, żydowski chłopiec. Gdy Eryk, były chłopak Kasi, dezerteruje z wojska, chce za wszelką cenę odzyskać dziewczynę. Życie Kasi jest w niebezpieczeństwie.
 • Teraz albo nigdy 2

  Michał (Rafał Królikowski) w świetnym humorze cieszy się z zapowiedzianego przyjazdu Dany (Katarzyna Warnke). Tymczasem Grażyna (Magdalena Kumorek) spotyka się ze swoją siostrą, Kasią (Małgorzata Kożuchowska), która wpada na pomysł, jak zniszczyć firmę Michała. Julia (Agata Buzek) nie chce nawet rozmawiać z Marcinem (Jan Wieczorkowski) o tym, że uprawiali seks. Do klubu przychodzi Marzena (Katarzyna Ankudowicz), przekonana, ze Andrzej (Mateusz Damięcki) na nią leci, a on umawia się z Sylwią (Magda Kizinkiewicz). Grażyna wkręca Michała w biznes z Kasią, mimo rosnących oporów Karola (Wojciech Leonowicz). Michał dowiaduje się, że Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) zaczyna mieć wątpliwości co do Roberta (Bartek Kasprzykowski) i rozwodu. Za to Ewa (Beata Tyszkiewicz) doskonale wyczuwa, że on darzy Martę uczuciem. Bartek (Bartosz Opania) rozmiękcza Basię (Katarzyna Maciąg) organizując dla niej piknik jaki opisała „Kaktus w sercu”. I udaje, że jego żona to jego siostra. Po przyjeździe Dany – Michał idzie z nią do łóżka. Oboje potem rozumieją, że nie ma powrotu. Bartek robi Basi zdjęcia na okładkę. Julia i Marta widzą, że Basia angażuje się emocjonalnie. Andrzej ze wszystkich sił próbuje się zafascynować Sylwią. Michał podejmuje decyzję w sprawie biznesu z Kasią.
 • TRWA

  Diagnoza 2

  Anna spotyka przed szpitalem Krynickiego. Prezes Global Vity chce z nią porozmawiać... Kalecie coraz bardziej ciążą obowiązki ordynatora, w ferworze pracy i przez biurokrację nie ma czasu na bycie lekarzem - praktykiem. Żali się na Annie i Dagmarze na dużą ilość papierkowej roboty. Podczas rozmowy do Leśniewskiej dzwoni telefon. Anna otrzymuje wstrząsające wieści o Artmanie… Marta spotyka się z prawniczką, która prowadzi jej sprawą rozwodową. Żona Jana ciągle nie może się zdecydować czy wystąpić o rozwód z orzekaniem o winie czy za porozumieniem stron... Sadzik informuje Wandę o imprezie-niespodziance, na której mają wręczyć jej mężowi czek na zakup nowej protezy. Jureczko nie chce przyjść. Sadzik z trudem namawia do tego również Gerarda, który po odejściu Wandy nie jest w nastroju do zabawy. Gdy cała intryga się udaje i Gerard otrzymuje czek na 70 000 zł, jest bardzo wzruszony. Dzięki nowoczesnej protezie, będzie mógł biegać i grać w hokeja. Nagle w barze pojawia się Wanda... Olivier wraz z córka biorą udział w gali wręczenia nagrody dla „Człowieka Sukcesu”. Krynicki zostaje uhonorowany statuetką. Michał zauważa u siebie niepokojące objawy - drżenie rąk i zaburzenia widzenia. Poddaje się kompleksowym badaniom. Jakie będą ich wyniki?
 • Pani Gadżet 15

  To będzie pięknie oświetlony i bardzo dobrze wyposażony odcinek „Pani Gadżet"! Lampa w kształcie księżyca – to brzmi ciekawie, prawda? Ania Nowak-Ibisz znalazła taką i inne w wielu ciekawych kształtach! Będzie też pomysł na idealne oświetlenie ogrodu lub balkonu – ciepłe wieczory nadchodzą. A co w kwestii wyposażenia? Kuchnia! Zestaw misek z dopasowaną przykrywką zagwarantuje porządek w kuchni nawet podczas miksowania, a nóż strunowy to gadżet niezbędny dla miłośników wypieków. Nowy odcinek w środę o 22:25!
 • Ciemna strona duszy

  Makar i Siergiej to dwaj prywatni detektywi, którzy współpracują ze sobą od wielu lat. Po kilku męczących dochodzeniach odpoczywają na daczy, należącej do Siergieja. Pewnego dnia dowiadują się, że w domu, w którym sąsiadują, doszło do morderstwa. Makar znajduje zwłoki starszej kobiety, Ładyniny. Osobą, od której dowiedział się o tym tragicznym wydarzeniu jest jej syn, Mitia, cierpiący na zaburzenia psychiczne. Ostatnie słowa ofiary wskazują na to, że właśnie on był sprawcą zabójstwa. Mitia zostaje aresztowany przez milicję. Makar i Siergiej nie wierzą, że sprawa jest tak prosta. Szybko okazuje się, że także inni mieszkańcy wioski mieli powody, by życzyć Ładyninie śmierci. Makar nawiązuje relację z córką ofiary, Marią. Piękna dziewczyna wskazuje mu kolejne tropy, które nie przynoszą jednak satysfakcjonujących rezultatów. Prowadzącym dochodzenie milicjantom udaje się znaleźć nóż, którym dokonano zbrodni. W tym czasie Makar wpada na trop afery z przeszłości, która może być kluczem do rozwiązania zagadki.
 • Candice Renoir 3

  Portowe miasteczko na południu Francji. Tutejszy wydział kryminalny komendy policji ma sporo pracy. Szefową grupy policjantów, prowadzących najcięższe sprawy, zostaje major Candice Renoir. Wraca do pracy po dziesięciu latach, a jej początki są bardzo trudne. Każda kolejna decyzja Candice to walka o poważanie i szacunek współpracowników. Do zbudowania silnej pozycji nie przyczyniają się również metody pracy bohaterki serialu. Woli ona raczej polegać na intuicji i szuka rozwiązania zagadek w pozornie nieistotnych faktach. Jej działanie często wzbudza irytację i niechęć podwładnych. Za każdym razem okazuje się jednak, że zabiegi Candice przynoszą sukcesy w rozwikłaniu najtrudniejszych nawet śledztw. Do rozmaitych kłopotów zawodowych dochodzą problemy w życiu prywatnym. Bohaterka samotnie wychowuje czwórkę często niesfornych dzieci. Poszukuje miłości, ale tutaj również spotykają ją niepowodzenia. Czy w końcu uda jej się ułożyć swoje życie? „Candice Renoir” to produkcja, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy kryminałów z pewnością nie będą zawiedzeni, oglądając ciekawe, pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji śledztwa. „Candice Renoir” to także duża dawka humoru. Spora w tym zasługa głównej bohaterki, której niezorganizowanie i lekkomyślność prowadzą do wielu zabawnych sytuacji.
 • Kuba Wojewódzki 12

  Aktorzy, sportowcy, politycy, muzycy, ludzie z pierwszych stron gazet – Królowi TVN mało kto odmawia, bo ten człowiek to legenda. Doskonale przygotowany, inteligentny, nieprzeciętny i ciekawy tego, co do powiedzenia mają jego goście. Taki właśnie jest Kuba Wojewódzki. Każda wizyta na jego słynnej, skórzanej kanapie odbija się szerokim echem, przechodząc do historii show-biznesu. Tej wiosny u Kuby Wojewódzkiego kolejne głośne nazwiska, które dadzą się poznać z zupełnie innej strony. Zero miałkich rozmów, ciekawe pytania i nieprzewidywalne odpowiedzi. Komu uda się zaskoczyć Króla TVN?
 • Fakty

  „Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się reporterzy „Faktów”. Każdy z emitowanych w programie materiałów przygotowywany jest przez zespół doświadczonych i rzetelnych dziennikarzy. Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marek Nowicki, Jakub Sobieniowski czy Krzysztof Skórzyński są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Sprawom międzynarodowym, przyglądają się m.in. Marcin Wrona, Andrzej Zaucha oraz Maciej Woroch. Z kolei Marzanna Zielińska, Renata Kijowska i Jan Błaszkowski dostarczają widzom informacje o tym, co dzieje się w innych miastach Polski. Cennym uzupełnieniem „Faktów” są „Fakty po Faktach”. Różnorodne opinie polityków ze wszystkich stron sceny politycznej, ekspertów czy autorytetów stanowią doskonałe uzupełnienie najistotniejszych wydarzeń danego dnia.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną, obnażając m.in. problemy w służbie zdrowia, agresję w szkołach czy karalne zaniedbywanie zwierząt. Kiedy trzeba dotrzeć do prawdy, ci dziennikarze nie boją się konfrontacji. Ale „Uwaga!” to nie tylko głośne i bulwersujące widzów reportaże. To również historie zwykłych ludzi, wsparcie dla podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz „Kulisy sławy” znanych osób. Rzetelność, bezkompromisowość oraz zaangażowanie reporterów są doceniane nie tylko przez widzów. Program ma na swoim koncie liczne nagrody, do których w 2017 roku dołączyło specjalne wyróżnienie na Festiwalu Sztuki Faktu. Zespół „Uwagi!” został doceniony „za jakość, nowatorskie rozwiązania, dociekliwość, nieustępliwość dziennikarską oraz wrażliwość społeczną we wszystkich zgłoszonych w konkursie reportażach”.
 • Kto sieje miłość...

  Julie, trzydziestoletnia singielka, prowadzi farmę na francuskiej prowincji. Po śmierci ojca przejęła całe gospodarstwo. W jego prowadzeniu pomaga dziewczynie czarnoskóry pomocnik, Djibril. Wszystko układa się świetnie do momentu, gdy na farmę przybywa matka Julie – Huguette. Starsza pani, która żyje pełnią życia, nie wyobraża sobie, że jej córka nadal może być samotna. Julie prosi więc Djibrila, by udawali przed jej matką parę. Mężczyzna przypada do gustu Huguette. Nie bacząc na różnice między nimi, matka dziewczyny uważa, że Julie i Djibril są świetną parą. Problem w tym, że Djibrilowi nie podoba się rola udawanego narzeczonego. W mieście zaś żyje zaś kilkuletnia córka mężczyzny, z którą chce on odnowić kontakty. Sytuacja zaczyna się komplikować, co doprowadza do wielu zabawnych sytuacji.
 • Ciężarówką przez Stany 2

  Dawid Andres poczuje się jak w horrorze podczas wizyty w opuszczonym parku rozrywki. Odwiedzi też Alamo - miejsce historycznej bitwy o niepodległość Teksasu, a potem skieruje się do Houston - jednego z największych miast w USA. Po drodze do domu po całym miesiącu ciężkiej pracy polski kierowca zajrzy do Nowego Orleanu w Luizjanie aby posłuchać naprawdę dobrego ulicznego jazzu.
dalej