Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Na noże

  Na osiemnastce Oli dochodzi do kolejnych rodzinnych spięć, Marian tradycyjnie nie może się powstrzymać od kąśliwych uwag pod adresem córki i jej braku apetytu, dostaje się też Jackowi, który miał zająć się opieką nad siostrą, ale teraz pochłaniają jego czas obowiązki kulinarnego celebryty. Marian nie zdaje sobie sprawy, że Jacek przeżywa osobisty dramat, jakim jest utrata smaku. Co gorsza, lekarze są bezradni, nie potrafią podać przyczyny takiego stanu rzeczy. A przecież dla kucharza to najgorszy z możliwych dramatów – stracić smak! Jeśli to wyjdzie na jaw Jacek do tego straci reputację… Jacek decyduje się pogodzić Zuzę i Waldka. Podstępem sprowadza ich nad Wisłę, przeprasza, że tak namieszał w ich życiu i niechcący zniszczył coś pięknego i wartościowego, ale wierzy, że nie jest za późno, by to naprawić. Zuza z Waldkiem nie do końca są przekonani, czy nie jest za późno, ale ostatecznie Zuza daje szanse sobie i Waldkowi. Pijany ze szczęścia po wygranej Polonii, Patryk próbuje wprowadzić Magdę w romantyczno-erotyczny nastrój, ale ona znowu wymawia się pracą i z amorów nici. Patryk przychodzi do pracy w nieciekawym nastroju, to poddany grunt dla Justyny, która nie skąpi Patrykowi ani czasu, ani komplementów. Zuza i Jacek pracują w kuchni próbując maskować przed resztą ekipy brak smaku Jacka. De facto teraz to Zuza jest szefem kuchni. Ale sekretu nie da się utrzymywać w nieskończoność, zwłaszcza, że Wiola zagrzewa ich do walki przed „Bitwą na smaki”. Jacek mówi o swoim problemie Wioli, która z początku przerażona, postanawia nie poddawać się. Do udziału w „Bitwie na samki” przygotowuje się też Darek. Mimo że jest on w świetnej formie, to Tomasz ma poważne obawy, czy Darek zdoła pokonać Jacka w konkursie na rozróżnianie smaku i postanawia zadziałać u producentów programu…
 • Gwiazdy prywatnie

  Kasia Bosacka od lat jest ulubienicą widzek TVN Style. Jej programy nauczyły Polki świadomego robienia zakupów, czytania etykiet, sprawdzania składników, kontrolowania tego, co i jak jemy. Tym razem Kasia Bosacka zaprosiła ekipę naszego programu do swojego wiejskiego domku, położonego pod Poznaniem. W zabytkowym domu z 1895 roku zgromadzono rodzinne pamiątki, śmieszne wynalazki i drobiazgi kupowane przez Kasię na targach w Polsce i na świecie. Razem z mężem, dyplomatą Marcinem Bosackim, i czwórką dzieci: Jaśkiem, Marysią, Zosią i najmłodszym Frankiem, spędzają tam każdą wolna chwilę. Dla siebie i przyjaciół gotują pyszne dania korzystając z produktów regionalnej kuchni. Kasia pokaże Uli Chincz najlepsze miejscowe specjały i upiecze błyskawiczne ciasto ze śliwkami. Wyzna też kilka sercowych sekretów, o których nie mówiła wcześniej jeszcze nikomu… Kasia podkreśla, że życie rodzinne było zawsze i będzie na pierwszym planie, choć bardzo intensywnie pracuje i to od lat. Przekonacie się, że Kasia zwyczajnie lubi prowadzić dom, być ze swoimi bliskimi, siedzieć na tarasie i patrzeć na swoje piękne jezioro… Będzie naprawdę ciepło, swojsko i domowo. Zapraszamy na kolejną odsłonę programu Gwiazdy Prywatnie
 • Polscy wynalazcy

  Twórcy dokumentu „Polscy wynalazcy” zebrali dwadzieścia oryginalnych projektów, które sprawiły, że o naszej rodzimej myśli technicznej zrobiło się głośno. To właśnie te pomysły i dokonania często zmieniały dzieje świata. W filmie zostaną pokazane fascynujące sylwetki wynalazców oraz ich przełomowe dzieła.
 • Doradca smaku-chrupiące bezy z konfiturą z cytrusów

  Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program "Doradca Smaku”, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. W czwartej edycji programu nie zabraknie przepisów na rozmaite potrawy, które przyniosą nowe pomysły na codzienne posiłki i ciekawą kuchnię domową. Wszystko do zrobienia w magiczne 5 minut. Obok autorskich przepisów Andrzeja Polana pojawiają się także pomysły zainspirowane przepisami użytkowników portalu "Doradca Smaku"! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygują zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania.
 • Dzień Dobry TVN

  Najnowsze informacje z kraju i ze świata, ciekawe rozmowy, intrygujące historie, gorące tematy, a do tego dużo humoru od samego rana – tak zaczyna się poranek z „Dzień Dobry TVN”, który każdego postawi na nogi. Moc pozytywnej energii i jeszcze więcej dobrych wibracji to przepis na udany dzień. Wiosną na antenie „Dzień Dobry TVN” pojawią się wyjątkowi goście o wielkim sercu, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i chęcią do działania wspierają innych oraz im pomagają. Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, a także Magda Mołek i Marcin Meller przedstawią widzom niezwykłe historie zwykłych ludzi. Ich siła czy determinacja mogą być przykładem w dążeniu do celu, poszukiwaniu radości i szczęścia, nawet wtedy, kiedy los nam nie sprzyja. Poznamy nie tylko lekarzy ratujących ludzkie życie, naukowców, urzędników, działaczy społecznych, którzy w wyjątkowy sposób dbają o lokalną społeczność, ale także zwyczajnych-niezwyczajnych ludzi z nietuzinkowym hobby czy po prostu wielkim sercem. Wszystkich będzie łączyć jedno – swoim działaniem oraz zachowaniem wspierają i pomagają, nakręcając pozostałych na coś pozytywnego. Co miesiąc najbardziej optymistyczny gość programu, niezwykła osobowość, inspirująca postać otrzyma wyjątkowe wyróżnienie – statuetkę Pozytywki. Na wiosnę nie zabraknie ważnych, ciekawych, poruszających, kontrowersyjnych, a także zabawnych tematów. Będziemy rozmawiać o zdrowym żywieniu, ekologicznym i ekonomicznym stylu życia, zdradzimy przepisy na proste i szybkie dania. Zajrzymy za kulisy najważniejszych wydarzeń kulturalnych, porozmawiamy z gwiazdami, uchylimy rąbka tajemnicy ich życia zawodowego oraz prywatnego. Będziemy śledzić nowinki i trendy modowe, sprawdzimy jak mieszkają Polacy, doradzając, w jaki sposób upiększyć swoje mieszkanie. Wspaniałe koncerty, akcje specjalne i wiele, wiele więcej! Nowy sezon czas zacząć!
 • Sablewskiej sposób na modę 9

  W dziewiątym odcinku „Sablewskiej sposób na modę” nie raz popłyną łzy. Historia Marysi wzrusza, bo bohaterka naprawdę wiele wycierpiała. Na kanapie Mai Sablewskiej opowie o swoim toksycznym małżeństwie. Ex-mąż zamienił życie Marysi w piekło. Pewnego dnia uświadomiła sobie, że nie zasługuje na takie traktowanie. Rozpoczęła walkę o własną godność i normalne życie. Żeby wesprzeć w walce o lepsze życie swoją bohaterkę, Maja poprosiła jej najbliższych o przesłanie słów otuchy dla Marysi. Kiedy bohaterka programu usłyszy słowa rodziny wypowiedziane pod swoim adresem z jej oczu popłyną łzy wzruszenia. W ostatnim czasie Marysia sporo przybrała na wadze. W związku tym Maja przygotowała dla niej spotkanie z dietetyczką, która opowie jej od czego zacząć zdrową dietę. Garderoba Marysi jest neutralna i kompletnie niedopasowana: „Każda rzecz z innej parafii”- podsumuje ją Maja. Dziewczyny będą musiały szybko wziąć się do pracy. Co wydarzy się w półfinale? Kolejne spotkanie będzie dla prowadzącej ogromnym zaskoczeniem. W jej atelier pojawi się całkiem odmieniona bohaterka! Marysia skutecznie wdrożyła dietę w swoje życie. Oprócz zmian w wyglądzie, Maja zauważy przemianę wewnętrzną. Przez całe spotkanie na ustach bohaterki będzie gościł uśmiech. Marysia zobaczy się m.in. w szarej sukience podkreślającą jej sylwetkę oraz długich kozakach. W finale zaprezentuje się w seksownej kreacji. Czy w odbiciu lustra Marysia dojrzy swoje piękno?
 • Skazani na Sybir

  Rok 1939 przyniósł nie tylko okupację niemiecką, naznaczoną Holocaustem i piekłem obozów koncentracyjnych. Polska została wówczas zaatakowana również przez Związek Radziecki, który również rozpoczął eksterminację polskiej ludności. Oficerowie Wojska Polskiego zostali zamordowani w Katyniu, zaś wielu Polaków zostało wywiezionych na Syberię. Doświadczyli tam cierpienia i katorżniczej pracy w łagrach. Mróz, niedożywienie i ciężkie choroby sprawiały, że wielu z nich ginęło i pochowano ich w zbiorowych grobach. Ci, którzy przeżyli, łamiącym głosem opowiadają teraz o swoich strasznych przeżyciach. Dokument "Skazani na Sybir" jest także hołdem dla tych, którzy nie przeżyli koszmaru radzieckich obozów.
 • Doradca smaku-naleśniki po rosyjsku z wędzonym twarogiem

  Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program "Doradca Smaku”, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. W czwartej edycji programu nie zabraknie przepisów na rozmaite potrawy, które przyniosą nowe pomysły na codzienne posiłki i ciekawą kuchnię domową. Wszystko do zrobienia w magiczne 5 minut. Obok autorskich przepisów Andrzeja Polana pojawiają się także pomysły zainspirowane przepisami użytkowników portalu "Doradca Smaku"! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygują zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania.
 • Wilcze słońce

  Rok 1924. Mikhail Ostanin, młody oficer Czeka, otrzymuje informacje o inwazji planowanej przez Białych Rosjan, wspieranych przez agentów brytyjskiego wywiadu. Żołnierze zamierzają zaatakować ZSRR w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Chcą uderzyć w Azji Środkowej, Besarabiii i regionie bałtyckim. Głównym punktem strategicznym dla rozpoczęcia działań ma być Polska. Ostanin otrzymuje od swoich dowódców misję: aby zapobiec inwazji, ma zdobyć zaufanie generała Romowskiego, przywódcy operacji i przyszłego planowanego gubernatora Białorusi i Ukrainy. W tym celu Ostanin dołącza do gangu przemytników i jedzie do Polski, gdzie przebywają żołnierze Romowskiego. Przyjmuje nazwisko swojego zmarłego przyjaciela z dzieciństwa, Janusza Galeckiego, Polaka i oficera Białej Armii. Zostaje agentem pułkownika Segundy, szefa kontrwywiadu i wkrótce awansuje na oficera samego Romowskiego. Dla powodzenia misji Ostantin musi zdobyć się na każde poświęcenie. Gdy spotka kobietę, którą pokocha, zostanie jednak postawiony przed najtrudniejszym wyborem między miłością i obowiązkiem.
 • Sekrety artystów

  Le Corbusier, Van Gogh, Rembrandt, Picasso – ci wybitni artyści, dzięki swoim wspaniałym dziełom, przeszli do światowej historii sztuki. Niewielu jednak wie, w jaki sposób powstały obrazy, książki czy obiekty architektoniczne, zachwycające nas do dzisiaj. Jak wiele pracy musieli włożyć ci twórcy, by uzyskać zadowalający ich efekt? Jakie tajemnice się za tym kryją? Serial „Sekrety artystów” to nie tylko fascynująca wyprawa do świata najwybitniejszych dzieł sztuki. To również wycieczka w głąb charakterów i dusz wspaniałych artystów. Dzięki wywiadom z badaczami i kulturoznawcami poznamy sekrety ich talentów. Dowiemy się, skąd czerpali inspiracje i w jaki sposób odcisnęli swe piętno na kolejnych epokach.
 • Doradca smaku-chrupiące bezy z konfiturą z cytrusów

  Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program "Doradca Smaku”, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. W czwartej edycji programu nie zabraknie przepisów na rozmaite potrawy, które przyniosą nowe pomysły na codzienne posiłki i ciekawą kuchnię domową. Wszystko do zrobienia w magiczne 5 minut. Obok autorskich przepisów Andrzeja Polana pojawiają się także pomysły zainspirowane przepisami użytkowników portalu "Doradca Smaku"! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygują zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania.
 • Na Wspólnej Omnibus 16

 • Co za tydzień

  Cóż to był za tydzień? Odpowiedzi na to pytanie, jak zawsze w niedzielę, udzieli niezastąpiony Olivier Janiak, który z przyjemnością oprowadzi widzów po najważniejszych show-biznesowych, kulturalnych oraz modowych wydarzeniach. Wszędzie tam, gdzie rozłożone są czerwone dywany, a twarze gwiazd jaśnieją w blaskach fleszy, zagości on – prowadzący program: Olivier Janiak. Znawca wszelkich wydarzeń ze świata kultury oraz rozrywki pojawi się w kluczowych miejscach, aby relacjonować widzom tylko i wyłącznie te najistotniejsze, które wyróżniły się na tle innych w mijającym tygodniu. Teatr, film, wystawy, koncerty, pokazy mody, premiery kinowe to tylko niektóre miejsca, gdzie pojawi się ekipa programu „Co za tydzień”. W sezonie wiosennym bacznym okiem będzie śledzić kulisy realizacji najnowszego filmu współprodukowanego przez TVN – „Miłość jest wszystkim”. Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska oraz Jan Englert zdradzą widzom programu sekrety z planu. Wśród poruszanych tematów nie zabraknie także relacji z gali rozdania Oskarów czy nowych produkcji telewizji TVN. Chcesz się dowiedzieć co to był za tydzień? Oglądaj program i zajrzyj za kulisy największych wydarzeń 2018 roku.
 • Polscy wynalazcy

  Twórcy dokumentu „Polscy wynalazcy” zebrali dwadzieścia oryginalnych projektów, które sprawiły, że o naszej rodzimej myśli technicznej zrobiło się głośno. To właśnie te pomysły i dokonania często zmieniały dzieje świata. W filmie zostaną pokazane fascynujące sylwetki wynalazców oraz ich przełomowe dzieła.
 • Doradca smaku -nietypowy sposób na jajka

  Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program "Doradca Smaku”, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. W czwartej edycji programu nie zabraknie przepisów na rozmaite potrawy, które przyniosą nowe pomysły na codzienne posiłki i ciekawą kuchnię domową. Wszystko do zrobienia w magiczne 5 minut. Obok autorskich przepisów Andrzeja Polana pojawiają się także pomysły zainspirowane przepisami użytkowników portalu "Doradca Smaku"! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygują zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania.
 • Apetyt na miłość 4

  Sylwia to wielka miłośniczka zwierząt. Ma swojego ukochanego psa ze schroniska, z którym śpi, ale to nie wszystko! Prawdziwego bzika ma na punkcie… pand. W jej kolekcji nie brakuje gadżetów z tymi biało-czarnymi misiami. Czy któryś z panów podbije serce Sylwii tak jak pandy? Radek jest instruktorem Krav Magi, zdecydowanie lepiej z nim nie zadzierać! Jego wybranka z całą pewnością będzie czuła się przy nim bezpiecznie. W wolnym czasie zajmuje się również… rzucaniem butelkami. Nie, nie tak po prostu! Flair – to nowatorska sztuka przyrządzania koktajli, połączona z ewolucjami różnymi przyrządami barmańskimi. Czy po takim show Sylwia wyjdzie z kolacji od Radka o własnych siłach? Sebastian to prawdziwy król parkietu. Taniec to nie tylko jego wielka pasja, ale i praca. Sebek ma na swoim ciele mnóstwo tatuaży, których ciągle przybywa. Każdy z nich ma swoją historię i znaczenie. W wolnym czasie zajmuje się projektowaniem ubrań o charakterze sportowym. Czy Sylwii nie przytłoczy ilość jego pasji? W duszy Damiana gra hip-hop. W domowym zaciszu tworzy własne utwory. Do tej pory udało mu się nagrać jeden kawałek. Jak na prawdziwego muzyka przystało, chłopak lubi imprezować. Jak sam przyznaje – na kaca najlepszy jest rosołek, w którego przyrządzaniu jest już mistrzem. Swoimi umiejętnościami chce pochwalić się Sylwii, ponieważ rosół znalazł się również jego menu. Czy taka przystawka ją przekona? „Najlepiej by było, gdyby mój facet był podobny do mojego ojca" – zdradziła nam Sylwia na castingu. Oj Panowie, nie macie łatwego zadania! Czy któremuś z nich uda się spełnić ten wymóg?
 • #Sława

  Ludzie gonili za sławą od zawsze. Od pierwszego dagerotypu do milionów zdjęć na Instagramie... Karolina Korwin-Piotrowska, ekspertka od kultury i show biznesu w swoim nowym programie, specjalnie dla widzów TVN Style, przygotowała wyjątkowy przegląd tematów związanych ze zjawiskiem popularności. Ludzie od zawsze lubili wierzyć w bajki. Już kilkaset lat temu fascynowało ich życie rodzin królewskich, które żyły w przepychu i na pokaz. Czy celebryta to wynalazek XXI wieku? Nic bardziej mylnego! Arystokracja, królowie, mordercy. To właśnie oni jako pierwsi należeli do świata celebrytów. Przełomowym wydarzeniem było pojawienie się fotografii. Uwieczniony na niej wizerunek stał się powszechnie dostępny. Jak ten wynalazek wykorzystali znani ludzie? Ile zdjęć zrobiła sobie królowa Wiktoria? Dlaczego na tak wielu fotografiach jest ustawiona bokiem? Mało kto wie, że ustawianie światła do fotosów Grety Garbo trwało ponad godzinę. Wszystko po to, by odpowiednio podkreślić jej słynne kości policzkowe. Dziennikarka opowie także do czego może doprowadzić maniakalne ainteresowanie gwiazdami. Dlaczego ludzie cierpią i przechodzą kilkadziesiąt operacji plastycznych, żeby wyglądać jak ukochany celebryta? W programie nie zabraknie także ciekawostek o związku świata reklamy ze znanymi ludźmi. Trudno uwierzyć, że już w XVIII wieku arystokratki robiły wszystko, by pisano o nich w powiązaniu z konkretnym projektantem kapeluszy. To nie wszystko! Karolina Korwin-Piotrowska zdradzi jak tworzono gwiazdy Hollywood oraz dlaczego fascynują nas zbrodniarze, mordercy i kryminaliści. Co sprawia, że Bonnie i Clyde czy „mama Madzi” znajdują się na większej ilości okładek niż gwiazdy kina i politycy? Skąd wzięli się paparazzi? Jak politycy stają się celebrytami? Czy w XXI wieku istnieje coś takiego jak prywatność? Co wypadało kiedyś, a na co można pozwolić sobie dzisiaj? Kiedy została zorganizowana pierwsza „ustawka medialna”? Karolina Korwin-Piotrowska zaprasza widzów na fascynujący przegląd świata historycznych i współczesnych celebrytów.
 • wieczór
 • Debeściaki 2

  Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk poszukają najlepszego auta GT, czyli nadającego się do wielkiej turystyki. Musi ono mieć dwoje drzwi, cztery miejsca i jeździć tak dobrze, że celem podróży nie staje się obrany punkt na mapie, a sama podróż. Szybkie, wygodne i prestiżowe - tego typu samochody według wielu stanowią esencję motoryzacji. Maserati, Ferrari, Bentley, Mercedes czy Audi to tylko część marek, które pokażemy!
 • Gwiazdy prywatnie

  To właśnie Beata Kozidrak jest kolejną bohaterką naszego programu, która zaprosiła ekipę Gwiazd od kuchni do swojego nowego, warszawskiego domu. Beata mówi, że jest w najlepszym momencie swojego życia, po rozwodzie zaczyna nowe życie w stolicy. Nagrała właśnie płytę B3, która już pokryła się platyną, znalazła nowych przyjaciół, planuje rozbudowę domu z ogrodem. Projektowanie przestrzeni to zresztą jej pasja i hobby; pomysły na wszystkie rozwiązania przestrzenne, kolory, nowe gadżety, lampy i obrazy, pochodzą od samej wokalistki. Beata uwielbia potem w "swoich" wnętrzach spędzać czas z córkami i wnukami. Lubi także organizować przyjęcia. Dobrze gotuje i sama zajmuje się domem. Artystka pokazała też sekrety, jakie kryje jej legendarna garderoba - jedna z trzech w domu. Obejrzymy też abawne prezenty od fanów oraz zdjęcia najbliższych. Nigdy jeszcze gwiazda estrady, która od 40-tu lat zapełnia sale koncertowe, nie pokazała i nie powiedziała o sobie tak wiele!
 • Fakty

  „Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się reporterzy „Faktów”. Każdy z emitowanych w programie materiałów przygotowywany jest przez zespół doświadczonych i rzetelnych dziennikarzy. Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marek Nowicki, Jakub Sobieniowski czy Krzysztof Skórzyński są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Sprawom międzynarodowym, przyglądają się m.in. Marcin Wrona, Andrzej Zaucha oraz Maciej Woroch. Z kolei Marzanna Zielińska, Renata Kijowska i Jan Błaszkowski dostarczają widzom informacje o tym, co dzieje się w innych miastach Polski. Cennym uzupełnieniem „Faktów” są „Fakty po Faktach”. Różnorodne opinie polityków ze wszystkich stron sceny politycznej, ekspertów czy autorytetów stanowią doskonałe uzupełnienie najistotniejszych wydarzeń danego dnia.
 • Sport

 • Pogoda

 • Raport smogowy – wiem czym oddycham

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną, obnażając m.in. problemy w służbie zdrowia, agresję w szkołach czy karalne zaniedbywanie zwierząt. Kiedy trzeba dotrzeć do prawdy, ci dziennikarze nie boją się konfrontacji. Ale „Uwaga!” to nie tylko głośne i bulwersujące widzów reportaże. To również historie zwykłych ludzi, wsparcie dla podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz „Kulisy sławy” znanych osób. Rzetelność, bezkompromisowość oraz zaangażowanie reporterów są doceniane nie tylko przez widzów. Program ma na swoim koncie liczne nagrody, do których w 2017 roku dołączyło specjalne wyróżnienie na Festiwalu Sztuki Faktu. Zespół „Uwagi!” został doceniony „za jakość, nowatorskie rozwiązania, dociekliwość, nieustępliwość dziennikarską oraz wrażliwość społeczną we wszystkich zgłoszonych w konkursie reportażach”.
 • TRWA

  Ugotowani 10

  Przed nami kolejna kulinarna podróż. Tym razem odwiedzimy Gród Kraka! Sprawdzimy, jak mieszkańcy Krakowa wyobrażają sobie idealną kolację. Kto wykaże się największą pomysłowością, kto zaskoczy niebanalnymi patentami? I co najważniejsze, komu przypadnie zaszczytny tytuł zwycięzcy odcinka? Do boju staną: Sebastian Szczepaniak – artysta, malarz i kelner w jednej osobie. Od zawsze chciał uczyć i przekazywać wiedzę, dlatego uczy też trudnej sztuki malarstwa. Jest człowiekiem ekscentrycznym i pełnym energii. Czasem trudno za nim nadążyć, ale zawsze można liczyć na jego niekończące się wręcz opowieści i anegdoty. Joanna Jawor – stylistka modowa i makijażystka. Kocha swoją pracę, bo sprawia, że ludzie pozbywają się kompleksów. Wszyscy zgodnie twierdzą, że Asia jest nieprzyzwoitą pracoholiczką, choć ona sama zdecydowanie temu zaprzecza. Marcin Rogowski – trener biznesu. Sam, po przejściu poważnej choroby, stwierdził, że musi wywrócić swoje życie do góry nogami i zacząć robić to, co naprawdę chce. Dlatego teraz pomaga innym znaleźć się w miejscu, które sobie wymarzyli. Uwielbia zabawę, koncerty i… swoją rodzinę. Nie ukrywa, że jest uzależniony od robienia tatuaży. Małgorzata Jeeger – fotografka. Oprócz robienia zdjęć, zajmuje się także przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży. Gosia jest jak elektrownia, energii ma aż za dużo. Opisując siebie mówi śmiało: „Ze mną jak z kaszanką, nie patrz jak to się robi, tylko doceń smak!” W tym odcinku przekonamy się, jakie świństwo może ukryć się we francuskiej pościeli, czy obraz może stać się inspiracją w kuchni, oraz kto wykaże się największą celnością!
 • Układ Warszawski

  Donimirski, właściciel koni wyścigowych i Anna, dżokej, jego kochanka, kłócą się, na jakim koniu Anna ma pojechać w wyścigu. Okazuje się jednak, że ktoś ukradł Kometę – konia, na którym chciała jechać Anna. Do stajni na wezwanie przyjeżdżają Marek Oporny i Zuza Szarek. Oglądają zapis kamer. Ochroniarz twierdzi, że to ktoś, kto doskonale znał zwyczaje wyścigów i rozkład kamer. Marek w drodze na komisariat zajeżdża do domu Łapy, żeby pożyczyć buty. Łapa po pijanemu oskarża bratanka, że przychodzi pod byle pretekstem, bo nie wierzy, że Róża naprawdę zwinęła brylanty. Marek zaprzecza – mówi, że odwiedza go, bo są rodziną, a nie z powodu brylantów. Łapa zaskakuje go twierdzeniem, że co prawda brylantów nie ma, ale układ trwa nadal, bo Marek go potrzebuje. W agencji ubezpieczeniowej Marek i Zuza dowiadują się, że Donimirski podniósł sumę ubezpieczenia Komety i wskazał Annę jako beneficjenta.
 • Trzy róże Ewy 3

  Od ostatnich dramatycznych wydarzeń upłynęły trzy lata. Aurora nie mieszka już w Primaluce i samotnie wychowuje małą córeczkę, Ewę. Alessandro nie może pogodzić się z utratą najdroższej mu osoby, codziennie pisze do niej listy wierząc, że kiedyś znów będą żyć razem. Pewnego dnia dziewczyna postanawia odwiedzić swoje rodzinne strony i spotkać się z siostrami. Przy okazji odbywa krótką rozmowę z Alessandro, dając mu nadzieję na jeszcze jedną szansę dla ich miłości. Jak się jednak okazuje, Aurora chce się spotkać także z kimś jeszcze. Na opuszczonej stacji kolejowej zostaje odurzona i porwana. Niebawem w ruinach zostają znalezione zwęglone zwłoki. Policja podejrzewa, że ofiarą strasznego morderstwa jest Aurora. Alessandro nie dopuszcza do siebie tej myśli, cały czas wierzy, że zniknięcie jego ukochanej będzie miało pomyślne zakończenie. Tymczasem na miejscu zabójstwa policjanci znajdują obrączkę, która jest własnością Eduardo, brata Alessandro. Nieoczekiwanie mężczyzna pojawia się w Primaluce. Stracił jednak pamięć i nie wie, co działo się z nim przez ostatnie trzy lata. Wszyscy sądzą, że to on stoi za śmiercią Aurory. Policja chce go aresztować, a Ruggiero, jej biologiczny ojciec – zabić. Mimo to, Eduardo udaje się ukryć i razem z bratem rozpoczyna poszukiwania dziewczyny. Czy uda im się wyjaśnić tę tajemniczą zagadkę?
 • Teraz albo nigdy

  Do BASI przychodzi ANDRZEJ pomóc jej w sprzątaniu po zabawie. MARTA namawia ją, żeby dowiedziała się czegoś o jego bracie. ANDRZEJ kłamie, że to czarna owca w rodzinie. Spotkanie przebiega miło do momentu kiedy ANDRZEJ psuje wszystko uwagą na temat jej wyglądu. MICHAŁ zabiera JOLĘ do Urzędu stanu cywilnego, gdzie udaje im się znaleźć bliski termin ślubu. Po czym oświadcza się jej przy swoich rodzicach. BASIA odmienia swój wygląd robiąc także wielkie zakupy, w czym pomagają jej MARTA i JULIA. ANDRZEJ dowiaduje się, że matka wychodzi wieczorem ze ZDZISIEM. BASIA ma spotkania w sprawie pracy w redakcjach - ale wszędzie proponują jej to, co robiła do tej pory. MARTA wybiera się z MICHAŁEM do jego przyjaciół ogrodników, bo chce zrobić prezent ROBERTOWI w postaci ogrodu zimowego. Po drodze okazuje się, że obydwoje mają wiele wspólnego… ANDRZEJ dostaje informację o atrakcyjnym przetargu na lokal w innej dzielnicy. EWA uważa, że wielkie wesele jest bez sensu. JOLA dowiaduje się od lekarza, że prawdopodobnie nie jest w ciąży. Ojciec BASI zbija ją z tropu krytykując jej nowy image. ANDRZEJ postanawia się wyprowadzić z domu. Ku jego zdumieniu, matka popiera ten pomysł. BASIA musi iść do starej redakcji odebrać swoje rzeczy.
 • Apetyt na miłość 4

  Sylwia to wielka miłośniczka zwierząt. Ma swojego ukochanego psa ze schroniska, z którym śpi, ale to nie wszystko! Prawdziwego bzika ma na punkcie… pand. W jej kolekcji nie brakuje gadżetów z tymi biało-czarnymi misiami. Czy któryś z panów podbije serce Sylwii tak jak pandy? Radek jest instruktorem Krav Magi, zdecydowanie lepiej z nim nie zadzierać! Jego wybranka z całą pewnością będzie czuła się przy nim bezpiecznie. W wolnym czasie zajmuje się również… rzucaniem butelkami. Nie, nie tak po prostu! Flair – to nowatorska sztuka przyrządzania koktajli, połączona z ewolucjami różnymi przyrządami barmańskimi. Czy po takim show Sylwia wyjdzie z kolacji od Radka o własnych siłach? Sebastian to prawdziwy król parkietu. Taniec to nie tylko jego wielka pasja, ale i praca. Sebek ma na swoim ciele mnóstwo tatuaży, których ciągle przybywa. Każdy z nich ma swoją historię i znaczenie. W wolnym czasie zajmuje się projektowaniem ubrań o charakterze sportowym. Czy Sylwii nie przytłoczy ilość jego pasji? W duszy Damiana gra hip-hop. W domowym zaciszu tworzy własne utwory. Do tej pory udało mu się nagrać jeden kawałek. Jak na prawdziwego muzyka przystało, chłopak lubi imprezować. Jak sam przyznaje – na kaca najlepszy jest rosołek, w którego przyrządzaniu jest już mistrzem. Swoimi umiejętnościami chce pochwalić się Sylwii, ponieważ rosół znalazł się również jego menu. Czy taka przystawka ją przekona? „Najlepiej by było, gdyby mój facet był podobny do mojego ojca" – zdradziła nam Sylwia na castingu. Oj Panowie, nie macie łatwego zadania! Czy któremuś z nich uda się spełnić ten wymóg?
 • Życie należy do nas

  Minęło siedem lat, odkąd Julien, Marion, Nicolas, Alex, Kelly i Mathieu ukończyli szkołę średnią. Przyjaciele, których drogi rozeszły się przez ten czas, spotykają się w Paryżu na ślubie Marion. Żadne z nich nie podejrzewa, jak wiele zmian w ich życiu zapoczątkuje ten jeden dzień. Marion była pierwszą wielką miłością Juliena. W wyniku nieporozumienia zakochani rozstali się, ale po latach uczucie wybucha ze zdwojoną siłą. Pomimo wątpliwości, Marion poślubia Jerome’a. Podczas wesela Julien „porywa” pannę młodą, która zaczyna rozumieć, że ślub i najważniejsze życiowe decyzje podejmowała, by zadowolić innych. Dziewczyna postanawia odejść od Jerome’a i zacząć wszystko od nowa. Po latach jest tak, jakby nic się nie zmieniło. Paczka przyjaciół znów jest razem i wynajmuje wspólnie dom w samym sercu Paryża. Czekają na nich miłość, praca, tętniące życiem miasto i imprezy, wątpliwości i wielkie nadzieje…
 • Candice Renoir

  Portowe miasteczko na południu Francji. Tutejszy wydział kryminalny komendy policji ma sporo pracy. Szefową grupy policjantów, prowadzących najcięższe sprawy, zostaje major Candice Renoir. Wraca do pracy po dziesięciu latach, a jej początki są bardzo trudne. Każda kolejna decyzja Candice to walka o poważanie i szacunek współpracowników. Do zbudowania silnej pozycji nie przyczyniają się również metody pracy bohaterki serialu. Woli ona raczej polegać na intuicji i szuka rozwiązania zagadek w pozornie nieistotnych faktach. Jej działanie często wzbudza irytację i niechęć podwładnych. Za każdym razem okazuje się jednak, że zabiegi Candice przynoszą sukcesy w rozwikłaniu najtrudniejszych nawet śledztw. Do rozmaitych kłopotów zawodowych dochodzą problemy w życiu prywatnym. Bohaterka samotnie wychowuje czwórkę często niesfornych dzieci. Poszukuje miłości, ale tutaj również spotykają ją niepowodzenia. Czy w końcu uda jej się ułożyć swoje życie? „Candice Renoir” to produkcja, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy kryminałów z pewnością nie będą zawiedzeni, oglądając ciekawe, pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji śledztwa. „Candice Renoir” to także duża dawka humoru. Spora w tym zasługa głównej bohaterki, której niezorganizowanie i lekkomyślność prowadzą do wielu zabawnych sytuacji.
 • Kuba Wojewódzki 12

  Goście: Jerzy Owsiak i Sebastian Stankiewicz
 • Fakty

  „Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się reporterzy „Faktów”. Każdy z emitowanych w programie materiałów przygotowywany jest przez zespół doświadczonych i rzetelnych dziennikarzy. Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marek Nowicki, Jakub Sobieniowski czy Krzysztof Skórzyński są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Sprawom międzynarodowym, przyglądają się m.in. Marcin Wrona, Andrzej Zaucha oraz Maciej Woroch. Z kolei Marzanna Zielińska, Renata Kijowska i Jan Błaszkowski dostarczają widzom informacje o tym, co dzieje się w innych miastach Polski. Cennym uzupełnieniem „Faktów” są „Fakty po Faktach”. Różnorodne opinie polityków ze wszystkich stron sceny politycznej, ekspertów czy autorytetów stanowią doskonałe uzupełnienie najistotniejszych wydarzeń danego dnia.
 • Sport

 • Pogoda

 • Raport smogowy – wiem czym oddycham

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną, obnażając m.in. problemy w służbie zdrowia, agresję w szkołach czy karalne zaniedbywanie zwierząt. Kiedy trzeba dotrzeć do prawdy, ci dziennikarze nie boją się konfrontacji. Ale „Uwaga!” to nie tylko głośne i bulwersujące widzów reportaże. To również historie zwykłych ludzi, wsparcie dla podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz „Kulisy sławy” znanych osób. Rzetelność, bezkompromisowość oraz zaangażowanie reporterów są doceniane nie tylko przez widzów. Program ma na swoim koncie liczne nagrody, do których w 2017 roku dołączyło specjalne wyróżnienie na Festiwalu Sztuki Faktu. Zespół „Uwagi!” został doceniony „za jakość, nowatorskie rozwiązania, dociekliwość, nieustępliwość dziennikarską oraz wrażliwość społeczną we wszystkich zgłoszonych w konkursie reportażach”.
 • Zamieszkajmy razem

  Piękny i zabawny film o piątce seniorów, przyjaźniących się od czterdziestu lat. Każde z nich jest inne, ale mimo to świetnie się dogadują i wzajemnie wspierają. Gdy Albert zaczyna poważnie chorować, Claude wpada na pomysł zamieszkania w piątkę pod jednym dachem. Początkowo wszystkim wydaje się, że oszalał i na starość chce zrealizować marzenie o hipisowskiej komunie. Wkrótce jednak okazuje się, że to doskonały sposób na rozwiązanie wielu codziennych problemów. Pozwoli im uniknąć domu starców i zależności od opieki obcych osób. Będą mogli wspólnie cieszyć się życiem i korzystać z jego uroków. Z przyjaciółmi pod jednym dachem zamieszkuje Dirk, student antropologii, prowadzący badania na temat starości. Okaże się, że staruszkowie potrafią jeszcze nieźle namieszać. W rolach głównych wystąpiły dwie wielkie gwiazdy europejskiego kina: niezrównane Jane Fonda i Geradine Chaplin.
 • Debeściaki 2

  Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk poszukają najlepszego auta GT, czyli nadającego się do wielkiej turystyki. Musi ono mieć dwoje drzwi, cztery miejsca i jeździć tak dobrze, że celem podróży nie staje się obrany punkt na mapie, a sama podróż. Szybkie, wygodne i prestiżowe - tego typu samochody według wielu stanowią esencję motoryzacji. Maserati, Ferrari, Bentley, Mercedes czy Audi to tylko część marek, które pokażemy!
dalej