Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ZASKOCZ MNIE!

Polecane | Programy |
ZASKOCZ MNIE!
ZASKOCZ MNIE  Foto: TVN

ZASKOCZ MNIE!

Nietypowe zaręczyny, wzruszające rocznice i odlotowe przyjęcia urodzinowe. Mistrzyni konspiracji, Anna Lucińska sprawia, że niemożliwe staje się możliwe, a najskrytsze marzenia nabierają realnych kształtów. Nie tylko widzowie będą zaskoczeni! Na nowy program TVN Style „Zaskocz mnie!” zapraszamy w każda niedzielę od 6 maja o godzinie 11.00 (CET – Berlin, Paryż), 10.55 (CDT – Chicago) i 11.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

ZASKOCZ MNIEZASKOCZ MNIE
Foto: TVN
Program „Zaskocz mnie!” podpowie jak z pomysłem i niewielkim nakładem pieniędzy przygotować niezapomnianą niespodziankę dla ukochanej osoby. W każdym odcinku prowadząca - Ania Lucińska będzie miała niewiele czasu, żeby wspólnie z bohaterem programu zorganizować wydarzenie, które na zawsze zostanie w pamięci nie tylko obdarowanego, ale także pomysłodawcy. Skok ze spadochronem, romantyczna kolacja nad jeziorem, jazda czołgiem, a może wyścigi samochodowe? To nie wszystko! Tu ograniczać nas może tylko własna wyobraźnia. Uczestnicy programu będą tańczyć z Tomkiem Barańskim, śpiewać z Sabiną Jeszką, Kasią Popowską oraz Mateuszem Krautwurstem, a także odwiedzą plan serialu „Na Wspólnej” i zagrają w kinowej produkcji.

Dla Ani Lucińskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Zrobi wszystko, żeby pomóc bohaterom programu przeżyć niezapomniane chwile. Nie obejdzie się bez komplikacji. Czasem na jej drodze stanie pogoda. Innym razem zawiedzie „czynnik ludzki”. Prowadząca nieraz będzie musiała zaangażować do pomocy rodzinę, znajomych i sąsiadów. Wszystko po to, żeby wygrała miłość, a uczestnicy wydarzenia poczuli się naprawdę wyjątkowo.

Program „Zaskocz mnie!” udowadnia, że niespodzianki nigdy nie wychodzą z mody, a fantastycznych wspomnień nie da się kupić. Jedno jest pewne! Emocje i nieoczekiwane zwroty akcji gwarantowane! Bohaterem pierwszego odcinka będzie gracz giełdowy, Dominik, który sam o sobie mówi, jest facetem twardo stąpającym po ziemi, dla którego liczą się konkrety. Jeszcze jakiś czas temu uważał, że najważniejsza w życiu jest dobra zabawa w towarzystwie pięknych kobiet, które dotąd za nim szalały. Jednak od kilku już lat dla Dominika istnieje tylko jedna dziewczyna – śliczna manikiurzystka Elwira. To dla niej zmienił swoje życie, a teraz gotów jest się ustatkować. Dlatego z pomocą Ani, chce zorganizować romantyczne oświadczyny, podczas których sam będzie miał okazję poczuć się jak James Bond.

TEKST TVN STYLE

NA WSPÓLNEJ
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ

tvnpix