Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

WIECZORY FILMOWE W ITVN

Polecane | Seriale | Programy |
WIECZORY FILMOWE W ITVN
NIE PRZEGAP! 

WIECZÓR FILMOWY

W każda sobotę maja o godzinie 20.45 (CET – Berlin, Paryż), 22.40 (CDT – Chicago), 23.40 (EDT – Nowy Jork, Toronto) zapraszamy Państwa na cotygodniowy seans filmowy w ITVN. W tym miesiącu zaprezentujemy polski dramat, którego akcja dzieje się w pięknych łódzkich plenerach, niemiecki film o chłopaku cierpiącym na zespół Tourette’a wyróżniony Niemiecką Nagrodę Filmową, francuską komedię romantyczną oraz historię Pierre’a Goldmana, niesłusznie oskarżonego o napad i zabójstwo. Tego nie można przegapić! 

MAŁE STŁUCZKIMAŁE STŁUCZKI
Foto: NEW MORNING FILMS

W pierwszej kolejności zaprezentujemy wciągającą polską produkcję „Małe stłuczki”, której bohaterkami są dwie młode dziewczyny – Kasia i Asia - zajmujące się opróżnianiem domów z rzeczy niepotrzebnych ich właścicielom. Następnie sprzedają je na bazarach po niskich cenach. Podczas przypadkowego spotkania Asia poznaje Piotra, pracownika fabryki pudełek. Niebawem dołącza on do nich i pomaga im w pracy. Troje młodych ludzi rozpoczyna dziwną grę emocji. 

VINCENT CHCE NAD MORZEVINCENT CHCE NAD MORZE
Foto: AURORA

Vincent chce nad morze” to nasza kolejna propozycja. Dwudziestokilkuletni Vincent cierpi na zespół Tourette'a. Po śmierci matki ojciec oddaje chłopaka do zakładu psychiatrycznego, obawiając się, że mógłby mu zaszkodzić w karierze politycznej. Choroba Vincenta bywa rzeczywiście dużym utrudnieniem w życiu społecznym. Nerwowe tiki i niepohamowana konieczność używania wulgaryzmów zazwyczaj wywołują zdziwienie i oburzenie otoczenia. W ośrodku Vincent trafia do pokoju Alexa – pedanta, cierpiącego na nerwicę natręctw. Poznaje również Marię, anorektyczkę. Wkrótce trójka przyjaciół postanawia uciec z zakładu.

KRO SIEJE MIŁOŚĆKRO SIEJE MIŁOŚĆ
Foto: FILM & PICTURE

19 maja zapraszamy na komedię „Kto sieje miłość…” Julie, trzydziestoletnia singielka, prowadzi farmę na francuskiej prowincji. Po śmierci ojca przejęła całe gospodarstwo. W jego prowadzeniu pomaga dziewczynie czarnoskóry pomocnik, Djibril. Wszystko układa się świetnie do momentu, gdy na farmę przybywa matka kobiety – Huguette. Starsza pani, która żyje pełnią życia, nie wyobraża sobie, że jej córka nadal może być samotna.

Finałowym pokazem miesiąca będzie film „Goldman”, którego akcja rozgrywa się we Francji lat 70. i opisuje prawdziwą historię. Pierre Goldman jest młodym człowiekiem, mocno zaangażowanym w środowisko lewicowe. Jego rodzice pochodzą z Polski, po wojnie rozwiedli się, a Goldman został wychowany przez ojca. Mężczyzna walczy w komunistycznej partyzantce na Kubie i w Wenezueli. Po powrocie do Francji działa w wielu organizacjach, dokonując napadów rabunkowych, by zdobyć pieniądze na ich działalność. Autorzy filmu w szczegółowy i interesujący sposób opowiadają biografię głównego bohatera. Atutem filmu, oprócz wciągającej i niezwykle ciekawej historii, jest także kreacja Samuela Benchetrit w tytułowej roli. Zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORÓW

autor: TVN
BALON PEŁEN PRZYGÓD
Następny artykuł:

BALON PEŁEN PRZYGÓD

tvnpix