Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

W ROLI GŁÓWNEJ

Polecane | Programy |
W ROLI GŁÓWNEJ
W ROLI GLOWNEJ  Foto: TVN

W ROLI GŁÓWNEJ – ODCINEK 4

W czwartej odsłonie programu „W roli głównej” gościem będzie Katarzyna Warnke - aktorka, która wystąpiła w m.in. filmie „Kobiety mafii” i „Botoks”. Co zdradzi w rozmowie z Magdą Mołek? Zapraszamy do ITVN w niedzielę 29 kwietnia o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.30 (CDT – Chicago), 19.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto)

W ROLI GLOWNEJ TVN CEZARY PIWOWARSKI.jpgW ROLI GLOWNEJ TVN CEZARY PIWOWARSKI.jpg

Najbardziej gorące nazwisko tego sezonu? Kto widział „Kobiety mafii” i „Botoks” ten potwierdzi. Katarzyna Warnke! Zmysłowa, odważna, nieprzewidywalna. Nie stroni od odważnych scen i chętnie prowokuje także poza planem filmowym. Niedawno wystąpiła w roli nagiej gwiazdy pokazu Macieja Zienia. Wymyka się schematom i trudno ją zaszufladkować. Potrafi swobodnie rozmawiać zarówno o seksie jak i o ambitnym repertuarze teatralnym (ukończyła krakowską szkołę aktorską i grała w wielu teatrach).

Popularność traktuje instrumentalnie. Chętnie buntuje się przeciwko stereotypom, ale prywatnie jest szczęśliwa żoną Piotra Stramowskiego. Nie lubię romansów - wyznaje Magdzie. - Współcześni mężczyźni nie potrafią romansować – dodaje. W roli głównej Kasia Warnke! Tej rozmowy nie można przegapić!

TEKST TVN

KUCHENNE REWOLUCJE
Następny artykuł:

KUCHENNE REWOLUCJE

tvnpix