Aktualności

powrót do listy

UGOTOWANI

Polecane | Programy |
UGOTOWANI
UGOTOWANI - ODCINEK 8  Wideo: TVN

UGOTOWANI – ODCINEK 8

Czas na kolejny kulinarny bój! Do rywalizacji staną mieszkańcy klimatycznego Lublina! Podczas czterech kolacji zrobią wszystko, aby pokazać się od jak najlepszej strony. Całą czwórkę łączy  jeden cel - zaskarbić sobie sympatię i uznanie swoich gości zarówno na polu kulinarnym jak i towarzyskim. Komu to się uda? Zapraszamy na ósmy odcinek „Ugotowanych” w niedzielę 11 lutego o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CST – Chicago), 21.00 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

Tym razem do walki staną - Adam Kościańczuk – menadżer szkoły piłkarskiej, a także przewodnik po jednym z lubelskich stadionów. Całe jego życie kręci się w zasadzie wokół sportu. Dodatkowo trenuje drużynę siatkarek, a sam chętnie udoskonala swoje techniki boksu. Twierdzi, że jest dużym dzieckiem, dlatego też z dziećmi dogaduje się świetnie.

Obok niego usiądzie Aga Klisz, która na co dzień pracuje w escape roomie oraz organizuje gry detektywistyczne. Otwarcie mówi, że jakiś czas temu odkryła w sobie pasję, jaką jest zamykanie ludzi… Z życia czerpie pełnymi garściami, a jej drugie imię to „kameleon”.

UGOTOWANIUGOTOWANI
Foto: TVN

Do pojedynku stanie również Jakub Przysucha – właściciel cukierni i pasjonat win. Lubi gdy wszystko wokół niego jest idealne. Śmiało porównuje się do czekolady deserowej, która, tak jak on, jest najbardziej naturalna.

A ostatnią z uczestniczek będzie Anna Skrzypek – neurologopeda i właścicielka dwóch przedszkoli. Kiedy kończy pracę z dziećmi, przeistacza się w Królową Marysieńkę. Nie jest fanką typowo babskiego spędzania czasu. Od wizyt u kosmetyczki i ćwiczeń na siłowni woli fechtunek.

W tym odcinku „Ugotowanych” przekonają się Państwo, kto okaże się czarną owcą, jaki przysmak jadał król Jan III Sobieski, oraz czy cała ta gra warta jest świeczki! Zapraszamy przed telewizory do ITVN!

TEKST TVN

SZKOŁA
Następny artykuł:

SZKOŁA

tvnpix