Aktualności

powrót do listy

TRZY RÓŻE EWY

Polecane | Seriale |
TRZY RÓŻE EWY
TRZY RÓŻE EWY  Wideo: TVN

TRZY RÓŻE EWY – NOWY SEZON!

Widzów ITVN zapraszamy na kolejny sezon słynnego serialu „Trzy róże Ewy”. W trzeciej serii światowego hitu Aurora Taviani, pomimo dramatycznych wydarzeń z przeszłości, zdecyduje się powrócić w rodzinne strony. Czy będzie tam bezpieczna? Zapraszamy do ITVN od 14 stycznia w każdą niedzielę o godzinie 20.45 (CET – Berlin, Paryż), 21.55 (EST – Nowy Jork, Toronto). Tego nie można przegapić!

Od ostatnich wstrząsających wypadków upłynęły trzy lata. Aurora nie mieszka już w Primaluce i samotnie wychowuje małą córeczkę, Ewę. Alessandro nie może pogodzić się z utratą najdroższej mu osoby. Codziennie pisze do niej listy, wierząc że kiedyś znów będą razem. Pewnego dnia dziewczyna postanawia odwiedzić swoje rodzinne strony i spotkać się z siostrami. Przy okazji odbywa krótką rozmowę z Alessandro, dając mu nadzieję na jeszcze jedną szansę dla ich miłości.

TRZY ROZE EWY IIITRZY ROZE EWY III
Foto: RETI TELEVISINE ITALIANE

ak się okazuje, Aurora chce się spotkać z kimś jeszcze. Niestety oczekując na dawnego znajomego na opuszczonej stacji kolejowej zostaje zaatakowana. W tym samym czasie dochodzi do morderstwa –policja odkrywa w ruinach zwęglone zwłoki. Śledczy podejrzewają, że ofiarą jest Aurora. Alessandro nie dopuszcza do siebie tej myśli, cały czas wierzy, że zniknięcie jego ukochanej będzie miało pomyślne zakończenie.

TRZY ROZE EWY IIITRZY ROZE EWY III
Foto: RETI TELEVISINE ITALIANE

Tymczasem na miejscu zabójstwa stróże prawa znajdują obrączkę, która należy do Eduardo, brata Alessandro. Nieoczekiwanie mężczyzna pojawia się w Primaluce. Stracił jednak pamięć i nie wie, co działo się z nim przez ostatnie trzy lata. Wszyscy sądzą, że to on stoi za śmiercią Aurory, za co ma być aresztowany. Ruggiero, biologiczny ojciec dziewczyny planuje pomścić córkę. Czy Eduardo zdoła uniknąć niebezpieczeństwa i odnaleźć ukochaną?

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

TRZY ROZE EWY IIITRZY ROZE EWY III
Foto: RETI TELEVISINE ITALIANE

UKŁAD WARSZAWSKI
Następny artykuł:

UKŁAD WARSZAWSKI

tvnpix