Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SZKOŁA

Polecane | Seriale |
SZKOŁA
SZKOLA OGOLNY  Foto: TVN FOKUSMEDIA NEWSPIX

SZKOŁA – NOWY SEZON

Fanów „Szkoły” zapraszamy do ITVN na nowy sezon serialu. Od 12 lutego od poniedziałku do piątku o godzinie 16.40 (CET – Berlin, Paryż), 16.30 (CST – Chicago), 17.30 (EST – Nowy Jork, Toronto). Co spotka gimnazjalistów i licealistów w nadchodzącym sezonie? Kłamstwa, nieodpowiednie związki czy alkohol to tylko niektóre problemy, z jakimi zetkną się bohaterowie oraz nauczyciele „Szkoły”.  Zapraszamy przed telewizory!

W wiosennych odcinkach jednego z najpopularniejszych seriali paradokumentalnych zobaczymy kolejne perypetie nastolatków. Leszek Kraiński z licealnej 3d za wszelką cenę postanowi zostać dziennikarzem. Aby zrealizować swoje marzenia, nastolatek założy portal o życiu szkoły. Jeden                            z opublikowanych tekstów będzie dotyczył prostytuujących się uczennic. Niestety, do zmyślonego artykułu Leszek dołączy zdjęcie swojej koleżanki, Kasi, powodując duże problemy w życiu nastolatki. Czy uda się wyjaśnić sytuację? Jakie będą jej konsekwencje? Duże kłopoty czekają maturzystkę Martę Dobrowolską. Mimo młodego wieku dziewczyna nie stroni od alkoholu. Po jednej z domówek nastolatka wsiądzie za kierownicę. To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie mocno zaważy na jej życiu…

Nowy sezon to także skomplikowane i emocjonalne historie miłosne. Jedną z ich bohaterek będzie gimnazjalistka, Weronika Grabecka. Nastolatka zakocha się w strażaku, który będzie przeprowadzał szkolenie przeciwpożarowe dla uczniów. Weronika stara się namówić mężczyznę na spotkanie, niestety bezskutecznie. Zakochana dziewczyna nie będzie chciała jednak zrezygnować z tej znajomości. Co zrobi, aby po raz kolejny zobaczyć strażaka? Z kolei dwie licealistki, Ania i Ewa, postanowią zemścić się na koleżance. W jej imieniu zamieszczą odpowiedź na ogłoszenie matrymonialne mężczyzny, który podaje się za milionera z Teksasu. Wbrew założeniom dziewczyn okazuje się, że Amerykanin rzeczywiście jest bardzo zamożny i szuka w Polsce żony... Jak zachowa się Ala, nieświadoma zemsty koleżanek? Po odpowiedzi zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN

SZPITAL
Następny artykuł:

SZPITAL

tvnpix