Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SINGIELKA

Seriale |
SINGIELKA
SINGIELKA  Foto: TVN IZA GRZYBOWSKA VOYK

SINGIELKA

Znalezienie prawdziwej miłości to wielkie wyzwanie! Przekona się o tym Elka, która rozpoczyna polowanie na idealnego mężczyznę. Niektórzy szukają uczucia przez całe życie, a ona postanowiła je znaleźć w zaledwie 274 dni. Czy dopnie swego? „Singielka” to pełna humoru, wzruszeń i emocji romantyczna historia z gwiazdorską obsadą. W serialu występują: Paulina Chruściel, Julia Kamińska, Mateusz Janicki, Dorota Pomykała i Filip Bobek. Na przygody przebojowej blondynki zapraszamy od 23 października od poniedziałku do czwartku o godz.7.35 (CET – Berlin, Paryż), 12.30 (CDT – Chicago) i 13.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN. 

SINGIELKASINGIELKA
Foto: TVN IZA GRZYBOWSKA VOYK

Dla Elki, samotnej trzydziestoparolatki, liczy się prawdziwa miłość, a nie przelotne związki. Pracuje jako dziennikarka w popularnym portalu internetowym, rozwija się zawodowo, czeka na swój wielki moment w pracy i zupełnie nie przejmuje się swoim stanem cywilnym. Jako singielka może wysypiać się sama w wielkim łóżku, mieć szafę tylko dla siebie i robić to, co jej się podoba. Niestety, bliscy nie dają Elce spokoju i ciągle dręczą ją pytaniami o życie miłosne. Kobieta zaczyna mieć już tego dość i chce utrzeć nosa kochanej rodzince.

W dniu zaręczyn swojej siostry główna bohaterka postanawia, że wbrew temu, co sądzi jej mama, na ślubie Natalii pojawi się z facetem. I to nie byle jakim, przypadkowym, ale tym jedynym. Do przyjęcia zostało dokładnie 274 dni, więc Ela zaczyna chodzić na randki, a perypetie związane z szukaniem miłości opisuje w felietonach pod pseudonimem „Singielka”.

Randkowanie nie jest dla niej łatwe, bo przez lata nieumawiania się z mężczyznami, wypadła z wprawy. Jednak w jej redakcji jest amant, który wpada jej w oko – przystojny, pełen klasy i ogłady Mikołaj. Elka nawet nie marzy o tym, żeby do niego startować, ale ze zdumieniem odkrywa, że ma u niego szanse. Jej miłosne poczynania uważnie obserwuje również Tomasz, redakcyjny fotograf. Facet, z którym mogłaby konie kraść. Czy któryś z nich ma szansę awansować na narzeczonego? Dlaczego poszukiwania drugiej połowy są tak skomplikowane? Na serial zapraszamy do ITVN!

SINGIELKASINGIELKA
Foto: TVN IZA GRZYBOWSKA VOYK

MATERIAŁY TVN

ITVN – NAJLEPSZE LEKARSTWO NA JESIENNĄ CHANDRĘ
Następny artykuł:

ITVN – NAJLEPSZE LEKARSTWO NA JESIENNĄ CHANDRĘ

tvnpix