Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SEKRETY LEKARZY

Polecane | Programy |
SEKRETY LEKARZY
SEKRETY LEKARZY  Foto: TVN MONIKA GROTOWSKA

SEKRETY LEKARZY – NOWE ODCINKI

Wzruszające spotkania, łzy radości oraz kolejne nadzieje na wyleczenie skomplikowanych i wstydliwych przypadłości. Czas rozpocząć czwartą serię „Sekretów Lekarzy“ pełną prawdziwych emocji ludzi, którzy znaleźli w sobie odwagę, aby obnażyć się i opowiedzieć o swoich skrywanych kompleksach w nadziei na odmianę dotychczasowego życia. Na program zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN. 

SEKRETY LEKARZYSEKRETY LEKARZY
Foto: TVN MONIKA GROTOWSKA

Kluski, ziemniaczki, dobra golonka… Tajniki tradycyjnej polskiej kuchni Janusz ma w jednym palcu. Wszak wierny degustator potraw zięcia – Janka Kuronia na kuchni znać się musi. Zachwyt dla oka i podniebienia nie idzie jednak w parze z ukrytą pod brodą bolesną, nieestetyczną i zawstydzającą przypadłością, z którą nasz bohater musi zmagać się na co dzień. I choć sam Janusz, swoje potężne braki w uzębieniu, stara się obracać w żart, do śmiechu nie jest jego bliskim, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Czy za namową zięcia i córki, Janusz zgodzi się odwiedzić dawno niewidziany gabinet stomatologiczny i pozwoli lekarzom raz na zawsze rozprawić się ze szczękowym „dziurawym płotem”?

O tym jak silna więź może być między rodzeństwem, z pewnością nie wie lepiej nikt inny, jak bliźniacy. W pierwszym odcinku „Sekretów Lekarzy” poznacie dwie siostry, które zdecydowały się pokonać swoją nieśmiałość, aby zawalczyć o szczęście jednej z nich. Kompleksu Klaudii nie sposób ukryć. Ciągłe porównania do wyglądu siostry nie pozwalają też o nim zapomnieć, a jedynie pogłębiają niską już samoocenę dziewczyny. Po latach milczenia i tłumienia w sobie emocji, Klaudia, wspierana przez siostrę, postanowiła zawalczyć o swój nowy wygląd. Propozycja lekarza, który zdecyduje się odmienić życie dziewczyny, przerośnie ich najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN STYLE

AFERA FRYZJERA
Następny artykuł:

AFERA FRYZJERA

tvnpix