Aktualności

powrót do listy

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ

Polecane | Programy |
SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ
SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ  Foto: TVN

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODCINEK 9

W dziewiątym odcinku „Sablewskiej sposób na modę" nie raz popłyną łzy. Historia Marysi wzrusza, bo bohaterka naprawdę wiele wycierpiała. Na kanapie Mai Sablewskiej opowie o swoim toksycznym małżeństwie. Były mąż zamienił jej życie w piekło. Kiedy pewnego dnia uświadomiła sobie, że nie zasługuje na takie traktowanie, rozpoczęła walkę o własną godność i normalne życie. Na koleją odsłonę programu TVN Style zapraszamy w niedzielę 18 lutego o godzinie 10.55 (CET – Berlin, Paryż), 10.45 (CST – Chicago) i 11.45 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN. 

SABLEWSKIEJ SPOSOB NA MODE, TVN, PIOTR MIZERSKI 3.jpgSABLEWSKIEJ SPOSOB NA MODE, TVN, PIOTR MIZERSKI 3.jpg

Żeby wesprzeć, w walce o lepsze życie, swoją bohaterkę, Maja poprosiła jej najbliższych o przesłanie słów otuchy dla Marysi. Kiedy uczestniczka programu usłyszy słowa rodziny wypowiedziane pod swoim adresem, z jej oczu popłyną łzy wzruszenia.

W związku z tym, że w ostatnim czasie Marysia sporo przybrała na wadze, Maja przygotowała dla niej spotkanie z dietetyczką, która opowie jej od czego zacząć zdrową dietę. Garderoba kobiety jest neutralna i kompletnie niedopasowana, więc dziewczyny będą musiały szybko wziąć się do pracy. Marysia zobaczy się m.in. w szarej sukience podkreślającej jej sylwetkę oraz długich kozakach. Z kolei w finale zaprezentuje się w seksownej kreacji. Czy w odbiciu lustra bohaterka dojrzy swoje piękno?

Kolejne spotkanie będzie dla prowadzącej ogromnym zaskoczeniem. W jej atelier pojawi się całkiem odmieniona bohaterka! Marysia skutecznie wdroży dietę w swoje życie. Oprócz zmian w wyglądzie, Maja zauważy przemianę wewnętrzną. Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

NA WSPÓLNEJ
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ

tvnpix