Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

RATUJEMY KLASYKI

Polecane | Programy |
RATUJEMY KLASYKI
RATUJEMY KLASYKI  Wideo: TVN

RATUJEMY KLASYKI

Dwaj pasjonaci motoryzacji, Bartek i Roni, wezmą na warsztat samochody z historią i dadzą im drugie życie. Jaki będzie tego efekt? Zapraszamy na nowa serię TVN Turbo „Ratujemy klasyki” w każdą niedzielę od 29 kwietnia o godzinie 16.30 (CET – Berlin, Paryż), 17.10 (CDT – Chicago), 18.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN! 

RATUJEMY KLASYKIRATUJEMY KLASYKI
Foto: TVN
RATUJEMY KLASYKIRATUJEMY KLASYKI
Foto: TVN

Prowadzący program są wielbicielami starych aut z duszą - szukają ich po szopach, na podwórkach, przy drogach. Zazwyczaj karoseria i stan techniczny tych samochodów nie są w najlepszym stanie, ale to nie przeszkadza Bartkowi i Roniemu w zobaczeniu w nich tego „czegoś”. Ich celem, poza przywróceniem odnalezionym egzemplarzom dawnego blasku, będzie sprzedanie odrestaurowanego samochodu za jak najlepszą cenę.

W pierwszej serii programu zajmiemy się modelami, które lata świetności mają już dawno za sobą - Trabant, Nissany Sunny, Pontiac Sunbird, a nawet Syrena 105 Bosto!

Bartek przytarga do warsztatu zapuszczonego Trabanta z silnikiem Volkswagena Polo. Auto nie zrobi na Ronim dobrego wrażenia - wyzwaniem okaże się zwłaszcza stan progów, a raczej tego, co z nich zostało. Ekipa będzie musiała mocno zakasać rękawy, aby niebieska "mydelniczka" mogła jeszcze w przyszłości komuś posłużyć. Tego nie można przegapić!

TEKST TVN TURBO!

SEKRETY LEKARZY
Następny artykuł:

SEKRETY LEKARZY

tvnpix