Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

PUŁAPKA NA KOPCIUSZKA

Polecane | Seriale |
PUŁAPKA NA KOPCIUSZKA
PULAPKA NA KOCIUSZKA  Foto: STARMEDIA

PUŁAPKA NA KOPCIUSZKA

Kolejna sprawa dla detektywów Makara i Siergieja. Tym razem poszukują seryjnego mordercy, działającego w uzdrowisku. Czy uda im się rozwiązać zagadkę? Zapraszamy na „Pułapkę na kopciuszka” w czwartek 31 maja o godzinie 22.20 (CET – Berlin, Paryż), 21.00 (CDT – Chicago), 22.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

Makar Iliuszyn i Siergiej Babkin wybierają się w końcu na zasłużone wakacje. W ośrodku wypoczynkowym mają zamiar odpocząć od prowadzonych ostatnio ciężkich spraw. Niestety, ich urlop szybko zostaje zakłócony tragiczną wiadomością. Pracownica pensjonatu, Rita, znika w tajemniczych okolicznościach. Tuż przed zaginięciem wykonała tajemniczy telefon do hotelowej recepcjonistki. Niebawem zostają znalezione jej zwłoki. Zabójstwo wygląda na mord rytualny.

PULAPKA NA KOCIUSZKAPULAPKA NA KOCIUSZKA
Foto: STARMEDIA

Policja niechętnie patrzy na wtrącanie się Makara i Siergieja do sprawy. Detektywi muszą więc działać nieoficjalnie. Podejrzewają, że mordercą może być malarz, który wielokrotnie oferował namalowanie portretu pięknym kuracjuszkom. Myślą też, że związek ze sprawą może mieć mąż właścicielki pensjonatu, Ilia. Tymczasem Makar dowiaduje się, że nie jest to pierwsza tajemnicza śmierć w tej okolicy. Dwadzieścia lat wcześniej dokładnie w tych samych okolicznościach została zamordowana młoda kobieta. Dla detektywów staje się jasne, że sprawcą wszystkich zbrodni jest seryjny morderca.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

PULAPKA NA KOCIUSZKAPULAPKA NA KOCIUSZKA
Foto: STARMEDIA

WIECZORY FILMOWE W ITVN
Następny artykuł:

WIECZORY FILMOWE W ITVN

tvnpix