Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

PROJEKT WARSZTAT

Polecane | Programy |
PROJEKT WARSZTAT
PROJEKT WARSZTAT  Foto: TVN

PROJEKT WARSZTAT

Konsultant warsztatowy i doradca techniczny Łukasz Ryś po raz drugi wyruszy w Polskę, by usprawnić pracę mechaników i pokazać im, jak mogą w pełni wykorzystać swój potencjał. Na nowe odcinki programu TVN Turbo „Projekt warsztat” zapraszamy w każdy wtorek od 22 maja o godzinie 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CDT – Chicago) i 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Łukasz odwiedzi warsztaty, w których przydałaby się lepsza organizacja pracy, bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni czy nowocześniejsze technologie diagnostyczne. Dzięki jego konkretnym wskazówkom i indywidualnemu podejściu do każdego tematu, na mapie naszego kraju przybędzie serwisów, którym można z przyjemnością powierzyć naprawę samochodu.

Właściciel Piotr wraz z ekipą czeka na Łukasza Rysia w Złotoryi - nasz ekspert będzie musiał szybko rozpoznać problemy trapiące warsztat i im skutecznie zaradzić. Czy mechanicy, którzy nie wiedzą, gdzie w ich miejscu pracy leży klucz dynamometryczny, będą otwarci na owocną współpracę? Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN TURBO

W CZYM DO ŚLUBU
Następny artykuł:

W CZYM DO ŚLUBU

tvnpix