Aktualności

powrót do listy

PROJEKT LADY

Polecane | Programy |
PROJEKT LADY
PROJEKT LADY - ODCINEK 9  Wideo: TVN

PROJEKT LADY – ODCINEK 9

Matura w szkole dla dam? W „Projekcie Lady” wszystko jest możliwe. Jakie przedmioty pojawią się na egzaminie? Testy z savoir-vivre’u będą naprawdę czarnym szlakiem dla zawodowców. Wymagania mentorki Ireny i ekstremalne testy przerażą niejedną uczestniczkę. Na finał egzaminów odbędzie się nastrojowa kolacja, tylko pozornie spokojna i sielankowa. Zachowanie uczestniczek przy stole będzie bardzo wnikliwie obserwowane, a następnie oceniane. Co jeszcze wymaga poprawy? Komu najlepiej poszedł egzamin maturalny w Radziejowicach? Zapraszamy do oglądania dziewiątego odcinka programu w poniedziałek 19 lutego o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago), 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto)

PROJEKT LADY - ODC. 9PROJEKT LADY - ODC. 9
Foto: TVN
PROJEKT LADY - ODC. 9PROJEKT LADY - ODC. 9
Foto: TVN

Uczestniczki poznają nowatorską metodę, która pozwoli im oduczyć się przeklinania. Gdy zostaną zebrane liczne wyrażenia, określenia i słowa stosowane jak przecinki, niektóre niczym z rynsztoka, same dziewczęta się zawstydzą. Czy uda się im oduczyć przeklinania? Dlaczego tak często używają wulgaryzmów?

Ponieważ konflikty wśród uczestniczek wybuchają bardzo często Tatiana postanowiła przeprowadzić zajęcia z trudnych rozmów. Brak zaufania powoduje, że nie zawsze rozmawiają szczerze. Gdy jednak niektóre z dziewcząt się otworzyły - okazało się jak błahe potrafią być nasze codzienne problemy. Zapraszamy do oglądania dziewiątego odcinka „Projekt Lady” w ITVN!

TEKST TVN

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ
Następny artykuł:

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ

tvnpix