Aktualności

powrót do listy

PIĄTKOWE WIECZORY FILMOWE

Polecane | Seriale | Programy |
PIĄTKOWE WIECZORY FILMOWE
NIE PRZEGAP! 

PIĄTKOWE FILMY W ITVN

W każdy piątek zapraszamy Państwa na seans filmowy w ITVN. W lutym o 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CST - Chicago), 21.00 (EST - Nowy Jork, Toronto) zaprezentujemy zarówno kryminał jak i komediodramat czy komedię romantyczną, oferując Państwu produkcje kina francuskiego, włoskiego i austriackiego. Tego nie można przegapić!

2 lutego wyemitujemy francuski film kryminalny „Sprawa mecenasa Leforta”. Główny bohater, mecenas Julien Lefort jest prowincjonalnym adwokatem, prowadzącym nieskomplikowane sprawy. Po latach spotyka się on ze swoim starym przyjacielem z dzieciństwa, Jacquesem. Podczas uroczystej kolacji wychodzi na jaw, że Jacques i jego żona są ze sobą skłóceni. Kobieta podejrzewa, że jest zdradzana przez swojego męża. Niebawem, na placu do jazdy konnej, zostają znalezione jej zwłoki. Oficer, prowadzący śledztwo w tej sprawie, jest przekonany, że morderstwa dokonał Jacques. Zebrane dowody rzeczywiście wskazują na jego winę. Mężczyzna zostaje aresztowany. Czy Julien Lefort podejmie się jego obrony?

SPRAWA MECENASA LEFORTASPRAWA MECENASA LEFORTA
Foto: FILM AND PICTURE copyright - Hassen Brahiti_Pampa Productions

W kolejny piątek zapraszamy na komedię „Wszystkie go pragną” opowiadającą historię nieśmiałego Horacego, który w wyniku zabawnego nieporozumienia zostaje uznany za mistrza sztuki miłosnej i profesjonalnego żigolaka. Chiara, której seks od dawna nie sprawia już przyjemności, pewnego dnia decyduje się na radykalny krok. Postanawia nawiązać kontakt z profesjonalnym żigolakiem, znanym w środowisku jako „GPS". Mężczyzna ma sprawić, że Chiara odzyska w sypialni radość i poczuje się spełniona jako kobieta. Tymczasem w wyniku zabawnego nieporozumienia, jej terapeutą zostaje nieśmiały samotnik, Horacy. Mężczyzna na co dzień pracuje w sklepie zoologicznym, a jego największa pasja to nagrywanie zabawnych filmików o zwierzętach. Niespodziewanie Horacy zakochuje się w Chiarze i postanawia nie wyprowadzać jej z błędu. Kobieta jest przekonana, że właśnie znalazła mistrza sztuki miłosnej, który rozwiąże wszystkie jej problemy...

WSZYSTKIE GO PRAGNAWSZYSTKIE GO PRAGNA
Foto: RAI COM S.P.A

Dwa bieguny” to propozycja na 16 lutego. Stefano i Claudię łączy mieszkanie na tym samym piętrze w bogatej kamienicy oraz wspólne dzieciństwo. Poza tym różni ich jednak wszystko. Stefano jest psychoterapeutą, zajmującym się terapią par, pogrążonych w kryzysie. Rozwiódł się z żoną i wiedzie stateczne życie singla. Claudia zaś jest prawniczką, chętnie podejmującą się spraw rozwodowych, zwłaszcza tych, w których pokrzywdzone są kobiety. Wychowuje nastoletniego syna, który jest nieustannie dręczony w szkole ze względu na swoją tuszę. Para, mimo początkowej niechęci, zaczyna się powoli do siebie zbliżać. Stefano zabiera dziewczynę na wycieczkę do Paryża, gdzie spędzają wspaniałe i upojne chwile. Jednak na drodze ich szczęściu mogą stanąć partnerzy, z którymi kiedyś połączyło ich krótkotrwałe uczucie. Czy mimo to przeciwieństwa te się przyciągną?

DWA BIEGUNYDWA BIEGUNY
Foto: RAI COM S.P.A.

W ostatni piątek lutego zapraszamy na austriacki film „Pech”. Stacja benzynowa na prowincji staje się miejscem zaskakujących wydarzeń, będących efektem zbiegu okoliczności i zwykłego pecha. Pracująca na stacji młoda dziewczyna Dagmar wymyśla plan napadu rabunkowego. Zmusza ją do tego ciężka sytuacja. Zapożyczyła się u wielu ludzi na spore sumy, a na dodatek ciotka, u której mieszka, wymówiła jej pokój. By zrealizować swoje zamiary, wciąga do pomocy Lippo, który właśnie stracił pracę w sklepie, gdzie był zatrudniony przez piętnaście lat. W pierwszej chwili wydaje się, że wszystko pójdzie zgodnie z pomysłem Dagmar. Jednak w pewnym momencie na stacji benzynowej pojawia się policjant. I nie będzie to krótka wizyta…

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORÓW

autor: TVN
APETYT NA MIŁOŚĆ
Następny artykuł:

APETYT NA MIŁOŚĆ

tvnpix