Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 2647-2650

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2647-2650
NA WSPOLNEJ_2647-2650  Foto: TVN RADEK ORZEL

NA WSPÓLNEJ – ODC. 2647-2650

Przemyt narkotyków, molestowanie, kamery telewizyjne - co jeszcze widzowie zobaczą w nadchodzących odcinkach „Na Wspólnej”? Zapraszamy od poniedziałku do czwartku 19 – 22 marca o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Bogdan z Mariuszem jadą do Niemiec po samochód. W trakcie podróży Berg wypytuje dawnego przyjaciela, czy szukał swojej byłej dziewczyny – zdenerwowany Mariusz nie chce o tym rozmawiać. Na miejscu zdziwiony Bogdan dowiaduje się, że ma wracać nowym autem. W drodze odkrywa, że są w nim schowane narkotyki. Na szczęście podczas przeszukiwania policja nie znajduje ukrytych substancji. Kiedy Berg spotyka się z Mariuszem – rzuca się na niego z pięściami. Ten wykrzykuje Bogdanowi w twarz, że zabił jego dziecko.

NA WSPOLNEJNA WSPOLNEJ
Foto: TVN RADEK ORZEL

Narki znowu nachodzi Smolnych i błaga o przysługę. Rano przyjeżdża z ekipą telewizyjną, żeby zrobić nagranie „na żywo”. Celebryta ma własny pomysł na przedstawienie Cool Mamy i jej rodziny – wszystko musi być „trendy”. Przemeblowuje mieszkanie, przebiera Basię i Kubę. Widząc, co się dzieje, Krzysztof postanawia zostać. Podczas nagrania Narki na własnej skórze przekonuje się, co to znaczy rozjuszyć Smolnego.

Tymczasem Ula – w tajemnicy przed rodzicami – odwiedza biologiczną matkę. Chce ją nagrać na swoją nową kamerę. Koleżanka podpowiada Ligockiej, że mogłaby dużo skorzystać, gdyby odzyskała prawa do córki. Sylwia przy każdej okazji zaczyna manipulować Ulą. Zuza zaprasza ją do domu i przeprasza, że uderzyła ją w twarz. Ligocka nie chce jednak długo rozmawiać – stawia Hofferom warunek - jeśli jej zapłacą, będą mieli problem z głowy. Kiedy dostaje stanowczą odmowę, zdenerwowana wychodzi. Idzie do prawnika i oskarża Kamila o molestowanie córki.

TEKST TVN

DIAGNOZA
Następny artykuł:

DIAGNOZA

tvnpix