Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2694-2696  Foto: TVN RADEK ORZEL

NA WSPÓLNEJ – ODCINKI 2701-2704

 

Marek i Natalia spędzają wreszcie dzień razem, kiedy nagle Popławska traci przytomność. Przerażony Zimiński wzywa pogotowie i z dzieckiem na ręku pędzi za karetką do szpitala! Co się dzieje z Natalią? Przekonają się Państwo, oglądając kolejne odcinki serialu „Na Wspólnej” od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Zapraszamy do ITVN!

Prokurator przesłuchuje Rafała – podejrzewa go o eutanazję. Rozmowę przerywa Agnieszka – zakazuje Sobczakowi udzielania odpowiedzi, a prokuratora oskarża o nieczyste intencje. Heblowi nie podoba się jej zaangażowanie, a kiedy żona oświadcza mu, że przez sprawę Rafała nie może pojechać w podróż poślubną – postanawia działać. Tymczasem Agnieszka przeprowadza własne śledztwo w sprawie śmierci Ludwiki – nie mieści jej się w głowie, że Rafał mógł zabić matkę. Z kolei Sobczak nie chce, żeby Olszewska go reprezentowała. Kobieta domyśla się, że stoi za tym jej mąż.

NA WSPOLNEJNA WSPOLNEJ
Foto: TVN RADEK ORZEL

Smolni natomiast chcą zrezygnować z korepetycji Laury. Kiedy Kuba się o tym dowiaduje, natychmiast przynosi jedynkę z matematyki. Dla odmiany Przemek robi wszystko, żeby tata pozwolił mu pojechać z kolegami na festiwal do Katowic. Krzysztof jest nieugięty. Nie wie jednak, jak wielka jest desperacja syna… Zakochany Kuba chce kupić swojej korepetytorce perfumy. Sięga po ukryte oszczędności, a tam pusto! Okazuje się, że pieniądze ukradł mu Przemek, który – wbrew zakazowi Smolnego – pojechał na festiwal.

NA WSPOLNEJNA WSPOLNEJ
Foto: TVN RADEK ORZEL

Tymczasem Julka boi się powrotu do szkoły – nie wie, jakie jeszcze przykrości spotkają ją ze strony koleżanek. Elżbieta wraca do fundacji, gdzie ma nieprzyjemności. Nagle otrzymuje alarmujący telefon ze szkoły – Julka pobiła koleżankę. Igor uświadamia partnerce, że wszyscy powinni poznać prawdę o jej przeszłości. Przecież Marcinkowa była tylko jedną z wielu skrzywdzonych dziewcząt. Marta załatwia jej wywiad w RMF. Czy Ela nie będzie żałować tego kroku? Zapraszamy do ITVN.

MATERIAŁ TVN

 

APETYT NA MIŁOŚĆ
Następny artykuł:

APETYT NA MIŁOŚĆ

tvnpix