Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ
NW_2682-2685.mov  Foto: TVN RADEK ORZEL

NA WSPÓLNEJ – ODC. 2682-2685

Od poniedziałku do czwartku 21 – 25 maja o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż),20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto) zapraszamy Państwa do ITVN na premierowe odsłony serialu „Na Wspólnej”. Matka Rafała bardzo cierpi – półprzytomna, nie rozpoznaje syna. Tymczasem Hebel się martwi, bo Olszewska zupełnie zaniechała przygotowań ślubnych. Z kolei Kasia wyznaje ojcu, że ma faceta. Co jeszcze przyniosą nadchodzące odcinki?

Ela dostaje kolejny anonim z groźbą i jej fotografią z czasów szkoły baletowej. Marcinkowa umawia się z koleżanką, która również jest na zdjęciu. Ta twierdzi, że absolutnie nie ma z szantażem nic wspólnego. Ma jednak pewne podejrzenia. Ela - w tajemnicy przed Igorem - chce stanąć twarzą w twarz z szantażystą. Czy dowie się o co chodzi? Tymczasem Julka zostaje zepchnięta ze sceny przez Marlenkę – z zemsty za odebranie głównej roli w przedstawieniu.

NA WSPOLNEJNA WSPOLNEJ
Foto: TVN RADEK ORZEL

Z kolei Ziębowie są oburzeni – dowiedzieli się, że Muszko zbierał podpisy mieszkańców za usunięciem Włodka z rady dzielnicy. Zdzisław spotyka Ziębę – przeprasza go za niesłuszne posądzenia. Na kogo Muszko zrzuci całą winę?

Natomiast Anastazja staje twarzą w twarz z Cząbrem, który jej grozi, że jeśli będzie zeznawała przeciwko niemu, gorzko pożałuje. Roztrzęsiona dziewczyna podczas egzaminu nie jest w stanie wydusić z siebie słowa. Na rozprawie Joachima, Żbik stara się uzasadnić pobicie Cząbra afektem i chęcią zemsty oskarżonego. Anastazja, mimo obaw, zeznaje przed sądem, co Cząber jej zrobił. Niestety, jego mecenas i prokurator sprzeciwiają się – uznając zeznania za próbę mataczenia. Sędzia podtrzymuje ich sprzeciw.

NA WSPOLNEJNA WSPOLNEJ
Foto: TVN RADEK ORZEL

Tymczasem Natalia nie chce wracać z synkiem do domu – boi się, że sobie nie poradzi. Jej zdenerwowanie udziela się maleństwu i dopiero Marek ratuje sytuację. Popławska jest załamana – czuje, że nie potrafi i, co gorsza, nie chce zajmować się Szymkiem. Marka budzi rano zawodzenie synka – okazuje się, że młoda matka bez zapowiedzi wyszła z domu. W dodatku nie zabrała telefonu. Marek nie mogąc uspokoić dziecka, dzwoni po pomoc do Gosi. Córka ratuje sytuację, ale zupełnie nie rozumie ucieczki Natalii - jak mogła postąpić w ten sposób?

Z kolei Zdybicka przyjeżdża do szpitala na prośbę Izy. Ta mówi jej, że chce otworzyć nowy klub sportowy i prosi o pożyczenie pół miliona złotych. Ilona jest zaskoczona i sceptyczna, ale po przejrzeniu biznesplanu zmienia zdanie. Tylko co na to powie Jerzy, który nieoczekiwanie zjawia się w szpitalu?

TEKST TVN

ZAKŁAD KARNY
Następny artykuł:

ZAKŁAD KARNY

tvnpix