Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ
NW_2627-2630.mov  Foto: TVN RADEK ORZEL

NA WSPÓLNEJ – ODCINKI 2627 – 2630

Groźby Sylwii spędzają sen z powiek Zuzie. Hofferowa ma czym się martwić – Ligocka zjawia się pod szkołą Uli, wywołuje ją z boiska i oświadcza, że jest jej prawdziwą mamą. Jakie będą tego konsekwencje? Przekonają się Państwo, oglądając kolejne odcinki „Na Wspólnej” od poniedziałku do czwartku 12 – 15 lutego o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.05 (CST – Chicago) i 21.05 (EST – Nowy Jork, Toronto). Zapraszamy do ITVN!

Dr Sawik informuje Michała, że jego guz znacznie się powiększył i konieczna jest natychmiastowa operacja. Daje mu trzy dni na przygotowanie się do zabiegu. Przerażony Brzozowski natychmiast zaczyna pisać testament. Czy zabieg zakończy się sukcesem?

NA WSPOLNEJNA WSPOLNEJ
Foto: TVN RADEK ORZEL

Tymczasem Hajduk przedstawia Izie nową księgową. Brzozowska jest świadoma, że dzięki tej pracownicy gangster rozpocznie pranie brudnych pieniędzy w klubie. Natomiast Ewa próbuje przemienić narzeczoną Hajduka - z taniej „tipsiary” na kobietę z klasą. Zadanie jest nie lada wyzwaniem.

Z kolei Kasia dzwoni do Bergów i oświadcza, że przyjeżdża do Polski. Bogdan jest bardzo tym zaniepokojony – podejrzewa, że coś się stało. Kasia wyznaje Joannie, że rzuciła studia w Madrycie. Jak zareaguje na to ojciec? Tymczasem Berg spotyka się z Mariuszem, kolegą sprzed lat - próbuje mu wyjaśnić coś, co dotyczy ich przeszłości, ale mężczyzna nie chce go słuchać.

W tym czasie klasa Danki szydzi z Leszka i z filmu, który zamieścił w necie. Chłopak reaguje agresywnie na zaczepki, więc Zimińska radzi ojcu Leszka, żeby poszedł z nim do psychologa. Wojskowy wpada w wściekłość i w domu wyżywa się na synu. W odpowiedzi na to, Leszek wyciąga z szuflady ojca pistolet. Następnego dnia Danka denerwuje się wizytacją z kuratorium – szczególnie, że na jej lekcji zjawia się były dyrektor, z którym Zimińska ma konflikt.  Jednak zajęcia przebiegają bez problemu – do momentu, kiedy do klasy wpada uzbrojony Leszek. Chłopak strzela najpierw w sufit, po czym wymierza broń w Magdę.

MATERIAŁY TVN

NA WSPOLNEJNA WSPOLNEJ
Foto: TVN RADEK ORZEL

KUBA WOJEWÓDZKI
Następny artykuł:

KUBA WOJEWÓDZKI

tvnpix