Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MISJA RATUNKOWA

Polecane | Programy |
MISJA RATUNKOWA
MISJA RATUNKOWA  Wideo: TVN

MISJA RATUNKOWA

Kurz, plamy, bałagan, zaniedbane wnętrza. Ula Chincz żadnych wyzwań się nie boi! Zajmowanie się domem ma we krwi! Uwielbia porządkować, ozdabiać i ma wyjątkowe pomysły na różne wnętrza. Dzięki niej, każdy bohater programu będzie miał mieszkanie, do którego zawsze chce się wracać. Wraz z Ulą ruszamy z „Misją ratunkową” od 7 maja w każdy poniedziałek o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 23.00 (CDT – Chicago) i 0.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Na nowy program TVN Style zapraszamy do ITVN! 

MISJA RATUNKOWAMISJA RATUNKOWA
Foto: TVN
MISJA RATUNKOWAMISJA RATUNKOWA
Foto: TVN

Dom to miejsce, w którym każdy z nas chce czuć się komfortowo. Powinien być nie tylko funkcjonalny, ale także przytulny. Wiele osób nie radzi sobie z codziennymi porządkami i nie ma czasu, żeby regularnie zajmować się własnym mieszkaniem. Niektórzy marzą o nowym wystroju, inni chcieliby zorganizować przestrzeń w taki sposób, żeby żyło się w niej łatwiej i wygodniej.

Co zrobić z dziurami w ścianie po starych obrazach? Jak uporządkować leżące wszędzie książki? Co z plamami na dywanie? Czy istnieją proste triki na ocieplenie wyglądu wnętrza? A może da się je łatwo optycznie powiększyć? Ula Chincz wie, jak poradzić sobie z problemami widzów. Na początku każdego odcinka prowadząca będzie musiała rozwiązać prawdziwą zagadkę detektywistyczną. Czy, na podstawie kilku zdjęć, zgadnie kto będzie bohaterem jej programu? Czasem rzeczywistość nieźle ją zaskoczy. Małżeństwo bałaganiarzy? Nieogarnięty student, a może zwariowane rodzeństwo? Ula szybko zdiagnozuje problemy, z którymi zmaga się właściciel mieszkania i ruszy do niego z „Misją ratunkową”.

Zaopatrzona w gadżety do sprzątania i z głową pełną pomysłów, doradzi domownikom, jak zapanować nad wszechobecnym bałaganem. Prowadząca udowodni, że czasem wystarczy kilka prostych patentów, aby wnętrze nabrało zupełnie nowego charakteru. Razem z uczestnikiem programu rozpocznie domową metamorfozę, której efekt końcowy często zaskoczy nie tylko samego bohatera, ale także bliskie mu osoby. Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN STYLE

CIEMNA STRONA DUSZY
Następny artykuł:

CIEMNA STRONA DUSZY

tvnpix