Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MIŁOŚĆ ZA MIŁOŚĆ

Polecane | Seriale |
MIŁOŚĆ ZA MIŁOŚĆ
MILOSC ZA MILOSC  Foto: Star Media

MIŁOŚĆ ZA MIŁOŚĆ

Młody oficer ułanów zakochuje się w córce posiadacza ziemskiego. Ich gorące uczucie wybucha na tle burzliwych wydarzeń historycznych. Czy ta miłość może przetrwać? Jak poradzą sobie bohaterzy w obliczu nadciągającej zagłady? Na miniserię „Miłość za miłość” zapraszamy w niedzielę od 8 kwietnia o godzinie 12.30  (CET – Berlin, Paryż), 11.20 (CDT – Chicago) i 12.20 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Rok 1914. Młody porucznik Aleksander Grigorjew służy w pułku ułanów, stacjonującym w małym ukraińskim miasteczku. Znudzeni oficerowie są częstymi gośćmi miejscowej karczmy. Pewnego dnia Grigorjew zauważa tam piękną dziewczynę, Ninę, siostrzenicę miejscowego właściciela ziemskiego.

MILOSC ZA MILOSCMILOSC ZA MILOSC
Foto: Star Media

Zauroczony jej urodą, robi wszystko, by spotkać się z nią ponownie, a jego zaloty zostają odwzajemnione. Nina i Grigorjew zakochują się w sobie od pierwszej chwili. Na przeszkodzie ich miłości może jednak stanąć sparaliżowana siostra dziewczyny oraz wojna, która wisi w powietrzu. Zapraszamy do ITVN na „Miłość za miłość”.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

KLAN KAMORYSTÓW
Następny artykuł:

KLAN KAMORYSTÓW

tvnpix