Aktualności

powrót do listy

MEGATRANSPORTY

Polecane | Programy |
MEGATRANSPORTY
MEGATRANSPORTY WEST  Foto: TVN

MEGATRANSPORTY – NOWY SEZON

Wymiary przekraczające normę, skomplikowane procesy logistyczne podczas planowania tras, przeszkody mnożące się w szalonym tempie. To wszystko zobaczą Państwo w programie TVN Turbo „Megatransporty”! Zachęcamy do oglądania nowego sezonu we wtorki od 5 grudnia o godz. 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.00 (CST – Chicago) i 23.00 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Dziś transport lądowy jest w stanie dostarczyć niemal każdy ładunek. Na drogach można spotkać ciężarówki przewożące praktycznie wszystko - od niebezpiecznych substancji, przez wielotonowe, niewymiarowe konstrukcje, aż po całe domy. Ta ciężka praca wiąże się z wielodniowymi rozłąkami z rodziną, długimi trasami, presją czasu, a przede wszystkim z ogromną odpowiedzialnością za towar.

MEGATRANSPORTY TVNMEGATRANSPORTY TVN
Foto: TVN

W programie „Megatransporty” widzowie ITVN zobaczą od kulis polskich kierowców, którzy na co dzień pracują za kółkiem kilkutonowych ciężarówek i przewożą ponadgabarytowe ładunki. Sprawdzą też, jak nasi bohaterowie zmagają się z nietypowym ekwipunkiem, niebezpiecznymi trasami i wymagającymi klientami. Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN TURBO

MEGATRANSPORTY USA
MEGATRANSPORTY USA

WYWIAD Z MARTYNĄ WOJCIECHOWSKĄ
Następny artykuł:

WYWIAD Z MARTYNĄ WOJCIECHOWSKĄ

tvnpix