Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KUCHENNE REWOLUCJE

Polecane | Programy |
KUCHENNE REWOLUCJE
KUCHENNE REWOLUCJE  Foto: TVN / Piotr Mizerski

KUCHENNE REWOLUCJE – ODCINEK 14

Niewielki bar Krupniok w Namysłowie prowadzi Marek razem ze swoim dobrym znajomym, a pomaga im siostra Marka. Lokal położony jest na jednym z namysłowskich osiedli i specjalizuje się w plackach ziemniaczanych i pierogach. Co zmotywowało właścicieli do poproszenia o pomoc Magdę Gessler? Na kolejny odcinek „Kuchennych rewolucji” zapraszamy w niedzielę 24 czerwca o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Szefem kuchni jest Marek, który bardzo długo opracowywał recepturę na idealne placki, długo trwały też poszukiwania najlepszej odmiany ziemniaków. Jednak opłacało się - chociaż obaj wspólnicy nie pochodzą z Namysłowa, dość szybko przekonali do swoich dań mieszkańców miasta i Krupniok zaczął przynosić dochody. Niestety, kiedy już można było zacząć spokojnie spoglądać w przyszłość, los się odmienił.  Właściciel i szef kuchni, czyli Marek zachorował, a stan jego zdrowia uniemożliwiał mu codzienną pracę. W  kuchni nie miał go kto zastąpić, więc Krupniok trzeba było zamknąć.

KUCHENNE REWOLUCJEKUCHENNE REWOLUCJE
Foto: TVN

Co gorsza wszystkie dochody z prowadzenia baru zostały przeznaczone na leczenie Marka. Dlatego kiedy jego stan zdrowia poprawił się na tyle, żeby mógł wrócić do pracy, Krupniok stracił już swoich klientów, a właściciel wszystkie swoje oszczędności. Chociaż Marek wraz z Wiktorem bardzo się starają, żeby i placki i pierogi były tak smaczne jak dawniej, prawie nikt już tu nie zagląda. Czasami nawet myślą, że to dlatego, że są obcy w tym mieście i mają inne menu niż wszyscy?

O Marka martwi się bardzo jego siostra, pomaga mu w kuchni, ale sytuacja staje się powoli beznadziejna. Krupniok nie przynosi już dochodów, a właścicielowi brakuje pieniędzy nawet na opłacenie własnego mieszkania. Jak zawsze w takich sytuacjach ostatnią nadzieją jest pomoc Magdy Gessler. Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN

DOMY PRZESZŁOŚCI
Następny artykuł:

DOMY PRZESZŁOŚCI

tvnpix