Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KUCHENNE REWOLUCJE

Polecane | Programy |
KUCHENNE REWOLUCJE
KUCHENNE REWOLUCJE - ODC. 6  Wideo: TVN

KUCHENNE REWOLUCJE – ODCINEK 6

Tym razem ekipa programu „Kuchenne rewolucje” odwiedzi Babice koło Oświęcimia i restaurację Marysieńka. Właściciele od miesięcy dokładają pieniądze do tego interesu i dramatycznie potrzebują pomocy Magdy Gessler. Czy restauratorka im pomoże? Zapraszamy do ITVN w niedzielę 29 kwietnia o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago), 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto)

KUCHENNE REWOLUCJEKUCHENNE REWOLUCJE
Foto: TVN

Kasia i Adam to kucharze z zamiłowania. Spotkali się, gdy oboje byli już dojrzałymi ludźmi i mieli za sobą nieudane małżeństwa. Wspólnie postanowili zacząć wszystko od nowa, a spełnieniem ich marzeń miała być restauracja Marysieńka w Babicach pod Oświęcimiem. Własnym siłami odświeżyli zaniedbane wnętrze na tyle na ile pozwalały im finanse. Adam wie, że wystrojowi Marysieńki wiele brakuje, ale jego partnerka uważa, że najważniejsze jest to co na talerzu. Własna restauracja była marzeniem Kasi, która kocha gotować. Adam również świetnie odnajduje się w kuchni i pomaga w prowadzeniu lokalu. Ponieważ oboje są samoukami i często korzystają z przepisów rodzinnych to w lokalu postawili na dania domowej kuchni polskiej.

Kasia przyznaje, że w gotowanie wkłada całe serce i mnóstwo pracy. Nawet kapusta i ogórki kiszone są tutaj „własnej roboty”. Niestety w knajpie brakuje klientów. Co prawda goście, którzy od czasu do czasu organizują w ich restauracji imprezy, są tak zachwyceni smakiem jej potraw, że biją brawo, to jednak już nie wracają.

Jedzenie jest smaczne, ceny niewygórowane, bo Kasia chce nakarmić wszystkich, nawet tych, których nie stać na posiłek w ich restauracji. Niestety efekt tego jest taki, że pieniędzy zaczyna brakować również właścicielom Marysieńki, a oni sami nie potrafią tego zmienić. Z nadzieją oczekują więc pomocy Magdy Gessler.

TEKST TVN

WIECZORY FILMOWE W ITVN
Następny artykuł:

WIECZORY FILMOWE W ITVN

tvnpix